690 680 960

Sulzer wycofuje się z Polski. Firma zamyka swoje oddziały ze skutkiem natychmiastowym

W czwartek rano firma Sulzer poinformowała, że zlikwiduje swoje dwa podmioty w Polsce po negatywnej decyzji polskiego rządu o usunięciu z listy sankcyjnej. Bez pracy zostanie prawie 200 osób zatrudnionych w zakładach na terenie kraju, w tym w Lublinie.

53 komentarze

  1. Po raz kolejny nasz cudowny rząd pokazał co potrafi. 500+, 12k+, 400+, rodzinne, becikowe, alkoholowe, ukraińcowe i cała reszta socjalów na które robiliśmy ma się świetne, ale uczciwie pracujący na to Polak nie liczy się w swoim kraju wcale. Jak tak ochronka przed emerytura, jak tak to pozbawili z dnia na dzień ludzi dopracowania do niej. Dopłaty do kredytów są, a co z ludźmi, którzy z dnia na dzień zostali bez pieniędzy, a muszą spłacać kredytu i utrzymać rodzinę? Za mało widocznie rząd nam z zarobków zabierał – to teraz zabrał po całości. Faktycznie firma wyróżniała się na tle innych w Lubelskim za dobrze było to trzeba było ukrócić.

  2. Gdyby firma zatrudniała ukraińców żadnych sankcji by nie było. Chory kraj

  3. dziwna ta lista i cześć firm które na niej widnieją. Czemu np nie ma tam makrochemu ??

  4. To nie rząd to buractwo. Zobaczymy skąd wezmą podatki jak wszystkie firmy się zaczną wynosić z Polski. Chyba zaczną okradać emerytów i matki z dziećmi czerowne złodzieje. Wyprowadzajcie się póki możecie, bo ten kraj zaczyna robić to samo co ten zbój zza wschodniej granicy.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas