690 680 960

Sukces zsiadłego mleka z Piask. Produkt został laureatem badania Najlepszy Produkt 2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem ogólnopolskiego badania konsumenckiego Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów. Zsiadłe Mleko produkowane przez spółdzielnię zdobyło brązowy medal w kategorii: Mleko, kefiry, maślanki.

Badanie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze we współpracy z instytutem GfK Polonia miało na celu wyróżnienie w oparciu o opinie konsumentów, najlepszych nowych produktów z branży FMCG, które zostały wprowadzone na rynek w okresie od 1 września 2015 r. do 30 września 2016 r.

– To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ zostało przyznane na podstawie opinii konsumentów. Jest nam niezmiernie miło, że docenili wysoką jakość oraz walory smakowe i odżywcze naszego produktu. Aktualnie pracujemy nad tym, aby nasz produkt był dostępny w jeszcze większej ilości sklepów i dzięki temu mógł trafić do nowych klientów. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach posiada doskonały smak oraz wiele cennych wartości odżywczych. Nie zawiera konserwantów i ulepszaczy, a dzięki zastosowaniu tradycyjnej receptury, według której proces dojrzewania zachodzi po nalaniu do opakowania, produkt zachowuje swoje naturalne właściwości oraz konsystencję. Stanowi znakomity dodatek do ziemniaków, naleśników, chłodników, jak również wielu innych dań. Na uwagę zasługuje również opakowanie produktu inspirowane sztuką ludową, które z jednej strony nawiązuje do tradycyjnego sposobu wytwarzania, z drugiej – wzbudza zainteresowanie klientów nowoczesnym designem.

Znak Najlepszy Produkt 2017 to kolejna nagroda przyznana produktom OSM w Piaskach w ostatnich miesiącach. W listopadzie firma została nagrodzona w konkursie Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016 za najwyższą jakość Mleka Naturalnego 2,0% oraz za wysoką jakość Zsiadłego Mleka.

Spółdzielnia została również doceniona przez uczestników targów w konkursie na „Serowy Hit”, otrzymując wyróżnienie za Ser Mozzarella. Z kolei Kefir jak dawniej zdobył III miejsce w konkursie Lider Forum, organizowanym przez Forum Mleczarskie.

2017-01-31 16:17:26
(fot. nadesłane)

6 komentarzy

  1. no i zgłodniałem…

  2. nie wiem dlaczego ale czuje że jutro będę miał kaca i sobie strzelę zsiadłe mliko…. Mam nadzieję ze cena nie wzrośnie… do jutra…

  3. Jako zawodowy kierowca jadam w różnych częściach kraju ale nigdzie nie ma takiego dobrego nabiału. Jadąc na Śląsk biorę zawsze dla rodziny zsiadłe mleka, białe sery bo o dziwo nie zawsze te konkretne można trafić. Spoza naszego regionu dobra jest truskawkowa maślanka mrągowska.

  4. No i to jest to kochanieńcy co potrafimy najlepiej . I po co było bajać latami o niebieski laserze , grafenie albo węglu głupkowym . Trzeba trochę ochłonąć w cieniu i napić się zimnego , zsiadłego . Wyjdzie nam to zdrowie , psychiczne zwłaszcza .

  5. Osm Piaski ma wspaniały nabiał o sery i śmietana nie ma sobie równych , szkoda że zrezygnowali z kefirów smakowych które były przepyszne , w małych buteleczkach do picia smakowały tak jak powinny, bo teraz te wszytkie jogurty to sam cukier …

  6. Osm Piaski najlepszy nabial w Polsce;)

Kursy walut

  • USD 4.476zł -0.17%
  • GBP 5.4484zł 0.19%
  • EUR 4.6976zł 0.02%
  • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy