690 680 960

Suchowola: Nie żyje 78-latka pogryziona przez psa

W sobotę wieczorem na jednej z posesji w Suchowoli została znaleziona martwa 78-latka. Obrażenia na ciele kobiety wskazują, że została pogryziona przez psa i w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

Do ujawnienia zwłok na jednej z posesji w Suchowoli w powiecie radzyńskim doszło w sobotę wieczorem. Córka, mieszkającej samotnie 78-latki, nie mogła się do niej dodzwonić. Pojechała więc na miejsce i znalazła ciało leżące na podwórku w pobliżu budy dla psa. O sprawie została powiadomiona policja.

Pies był uwiązany na łańcuchu. 78-latka miała na ciele rany szarpane. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń wykrwawiła się. Pies należał do syna, ale pół roku temu on zmarł i zwierzęciem opiekowała się 78-latka. Kobieta prawdopodobnie karmiła psa i nie zdołała się obronić przed atakującym zwierzęciem.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Pies został zabrany na obserwację.

2017-04-30 16:56:11
(fot. pixabay.com)

27 komentarzy

  1. I zdjecie maliniaka w miniaturze. Droga redakcjo nie wstawiaj takich fotek, bo zaraz bedzie g…burza, ze to grozna rasa!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!