Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy gasili pożar ciągnika rolniczego. W akcji trzy zastępy straży pożarnej (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Janówku na jednym z pól doszło do pożaru ciągnika rolniczego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, ze Świdnika oraz okolicznych OSP.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.30 w miejscowości Janówek w powiecie świdnickim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas prac polowych w ciągniku rolniczym pojawił się ogień.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej ze Świdnika, Minkowic i Trzeszkowic. Sytuacja została opanowana w ciągu kilkunastu minut. Na szczęście ogień nie zdążył objąć całego pojazdu.

Obecnie trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat wywołanych ogniem. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Strażacy gasili pożar ciągnika rolniczego. W akcji trzy zastępy straży pożarnej (zdjęcia)

fot. nadesłane

Strażacy gasili pożar ciągnika rolniczego. W akcji trzy zastępy straży pożarnej (zdjęcia)

fot. nadesłane

PRZECZYTAJ

Trzy zastępy strażaków walczyły z pożarem traw

18 komentarzy

  1. pewno strajkował i miał spore zaległości , dał kur…e żaru

  2. Dlaczego ,kiedy dzieje się krzywda komentujący zamiast współczuć to wyśmiewa??? Myśląc ,że jest lepszy??? Sprzęty rolnicze nie podlegają pod rolnika najzwyczajniej w świecie się psują i mają prawo !!!!!się zapalić!!!!!, np. kiedy elektryka się zepsuję !!!!. Taki jest mechanizm każdej maszyny, każdego pojazdu .Należy użyć mózgu, aby troszkę pomyśleć . W dobie internetu to już widoczne jest nieużywanie mózgu, czyli brak edukacji . Komentarze negatywne ,umieszcza tylko osoba ,która jest niezadowolona ze swojego życia . Kluczem do szczęscia w dużym stopniu jest edukacja ,ponieważ ona daje nam możliwość wyboru pracy o jakiej marzymy . Jeśli osoby piszące negatywne komentarze ,spełniłyby się w tej kwestii , żyłoby im się dużo przyjemniej. Dzięki komentarzom anonimowym ,przelewają swoje życiowe rozgoryczenie- na dane zdarzenie, tragedie, aby w ten sposób dowartościować się, podbudować soje EGO.

Dodaj komentarz