690 680 960

Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery energochłonne na S17 (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na drodze S17 auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne. W rejonie zdarzenia zakończyły się już utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14 na drodze S17 w rejonie węzła Skrudki w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław i Żyrzyna, policja oraz służba drogowa. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem osobowym, jadąc w kierunku Warszawy, straciła panowanie nad autem. W wyniku tego pojazd zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

Osoby podróżujące samochodem nie odniosły obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Przed godziną 16 utrudnienia w ruchu w rejonie zdarzenia zakończyły się.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

11 komentarzy

 1. Maian Janusz pazdzioch

  Tyle strarzakuw do malej stluczki no ale osp musi doic

  • Idioto skończony wiesz wogole jaka jest procedura przy alarmowaniu do wypadku który wydarzył się na drodze ekspresowej lub drodze krajowej?? Nie wiesz bo glupio komentujesz, więc zawrzyj dziób i się nie odzywaj bo kiedyś i ty możesz potrzebować pomocy……

   • Ale kultura!!!
    I w dodatku patent na rację!!!
    Po prostu chłopek roztropek.
    I nade własnym dziobem wskazane zapanować!!!

 2. … kolizja … i tylko 2 ( DWA ) wozy bojowe ! … czego nie CZTERY ??? …

 3. Ojej, nie zdążyłam phonika odebrać a tu bum…. BU! BU! BU!

 4. Komunikacja zbiorowa chyba będzie lepszym wyborem dla kierowniczki.

 5. Taki tam co nie traci panowania

  Mózg po prostu nie ogarnął że jak jest zakręt i jest ślisko ,to trzeba ciut wolniej ,a nie zapie….aląć jak zwykle …..proste i oczywiste ale jak widać nie dla wszystkich …ot i cała tajemnica „utraty panowania „

 6. to nie był gnojowóz bo już w tytule by napisali

 7. Do garów!

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas