690 680 960

Stodoła stanęła w ogniu. Budynek spłonął doszczętnie, wraz z nim sprzęt i płody rolne (zdjęcia)

W niedzielny wieczór w płomieniach stanęła stodoła w Kozłówce. Ogień rozwijał się bardzo szybko i kiedy strażacy dojechali na miejsce, budynek w całości objęty był już pożarem.

Pożar na terenie jednej z posesji z miejscowości Kozłówka w gminie Kamionka w powiecie lubartowskim, został zauważony w niedzielę przed godziną 21. Natychmiast o wszystkim powiadomiona została straż pożarna. Na miejsce skierowano strażaków z Lubartowa oraz z jednostek OSP z okolicznych miejscowości.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że płonie stodoła o konstrukcji murowano-drewnianej. Budynek o wymiarach 20×10 metrów, w całości objęty był już ogniem. W wyniku pożaru spaleniu uległ cały budynek, a także znajdujące się w nim: sprzęt rolniczy, płody rolne w postaci siana i słomy oraz drobny sprzęt warsztatowy

– Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądów gaśniczych wody na palący się obiekt. Po lokalizacji część konstrukcji budynku została rozebrana a materiały znajdujące się wewnątrz wyniesione a następnie dogaszone – wyjaśnia Dariusz Sierociński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.

Działania strażaków trwały ponad trzy godziny. Brały w nich udział udział zastępy z PSP w Lubartowie oraz z OSP w Kamionce, Kozłówce, Samoklęskach, Firleju oraz Niedźwiadzie. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. PSP Lubartów)

2 komentarze

 1. Rafał_Michów

  Pewnie jakiś wieśniak z kamionki podpalił, jak zwykle. I oni jeszcze chcą być miastem xD, niech lepiej najpierw zwalczą narkotyki i patologie.

  • Szanowny Prostaku Palestyński
   Jakie możesz mieć pojęcie na temat mieszkańców Kamionki oraz jej praw??Skoro nie masz nie wypowiadaj się jak widać ciężko myślący tępy tłuku 🙂

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas