Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

92-latek doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala

Wczoraj w Mikulinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala zostały przetransportowane cztery osoby. Mundurowi sprawcy zdarzenia zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 17:00 w miejscowości Mikulin w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili mundurowi, kierujący chevroletem na skrzyżowaniu dróg wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy audi. 32-letni kierowca audi oraz pasażerka, podobnie jak kierujący chevroletem i jego pasażer trafili do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Sprawcą zdarzenia okazał się 92-letni kierowca chevroleta. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, obu kierującym zaś zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów ze względu na ich uszkodzenia. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

18 komentarzy

  1. Co mnie usa obchodzi, jak uważasz że tam tak dobrze to leć, nikt za Tobą tęsknił nie będzie. Tam przy pierwszym niefarcie Cię zastrzela i tyle po tobie zostanie.

Z kraju