Staranował pojazd służby drogowej. Groźny wypadek na drodze ekspresowej do Warszawy (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga ekspresowa Lublin – Warszaw. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Kierowcy muszą korzystać ze starej trasy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 11:05 w miejscowości Bogucin w gminie Garbów. Na drodze ekspresowej S12/17 zderzyły się dwa samochody: dostawczy i pojazd służby drogowej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego wjechał w auto pracowników służby drogowej, które stało na pasie awaryjnym. Następnie auto dostawcze przewróciło się na bok.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedna dość poważnie. To pracownik służby drogowej, który akurat przebywał w pojeździe. Drugi z mężczyzn prowadził prace za barierami.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga ekspresowa w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest przez węzeł Jastków a następnie „starą” trasą przez Garbów. Utrudnienia mogą potrwać wiele godzin.

(fot. nadesłane – Piotr)

32 komentarze

 1. Jeżeli ktoś na bezkolizyjnej, prostej, równej, dwupasowej jezdni nie potrafi kierować prawidłowo to nie powinien nawet furmanką kierować.

  • czyli powinien jedynie obsługiwać najbardziej mu bliskie urządzenie jakim jest smartfonik…
   I obstawiam, że to smartfon tak „zaabsorbował” „kierowce” dostawczego…

  • Na furmance za furmana myśli koń, który potrafi wrócić do domu.

 2. Są dwie grupy użytkowników dróg, których najbardziej się obawiam. To właśnie kierowcy dostawczaków. Druga to czapeczkowcy.

  • i zapomniałeś o trzeciej grupie, najgorszej – tacy jak ty wszechwiedzący. Tych to trzeba omijać kilkoma ulicami co najmniej.

 3. Tablet czy komórka?

 4. Zapewne przeglądał jakieś papiery, albo rozmawiał przez telefon… to bardzo typowe u kierowców dostawczaków, z boku więcej widać niż wam się kierowcy zawodowi wydaje. A może jadł coś z michy – takiego tez widziałem.

 5. Czy ktoś może wie gdzie jest bimmer?

 6. Samochody powinny być wyposażone w czujniki wykrywania obu rąk na kierownicy. Po kilka 2-3 sekundach nieprawidłowego trzymania kierowcy samochód powinien zwalniać. Te kilka sekund to czas na zmianę biegu, przełączenie radia czy podrapanie się po nosie. Skończyłaby się ta nonszalancja za kierownicą.

  • kierowca bombowca

   Ty to oburącz powinieneś trzymać się za swoje jaja, to byś tych głupot nie wypisywał a ilu ludzi było by szczęśliwszych z tego powodu…

 7. bimmer?
  poszedł do szkoły lub już wącha kwiaty od dołu 😉

 8. Janusz ty patrz na drogę

 9. zabrać dożywotnio ślepemu z dostawczaka prawo jazdy,jak nie ogarnia

 10. Jacy wy jesyeście wszyscy wspaniali kierowcy…dobrze zaprogramowani na bezkolizyjne życie i na bezwzględną krytyke.żenujące

  • Przecież oni te swoje „złote myśli” wypisują pod każdym artykułem. Taka akcja kopiuj wklej. Wszędzie to samo. Takie nic nie wnoszące pisanie. Nie zwracaj uwagi, to nie ma sensu.

  • Lepiej czasami milczeć niż gadać i wyjść na idiotkę.
   Jeśli się boisz że jutro możesz zrobić to samo to nie wsiadaj za kółko.

 11. Odnoszę wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem, aby zapobiec takim wypadkom i uchronić pracowników, to postawić ze 100m wcześniej betonową zaporę. Podobną do tej ze „Zmienników”, ale prawdziwą. Jest wtedy jakaś gwarancja i niech się sam wówczas zutylizuje niż ma kogoś zabić!

 12. Czy ktoś wie czy droga jest już przejezdna ??

 13. Droga już przejezdna ??????

 14. niezłe bmw

 15. kierownik cytryny

  Ruch nie jest kierowany stoją ludzie od Jastkowa w korku i nikt nie kieruje przed korkiem żadnym ruchem. Jest tylko informacja na tablicach ale już po wjeździe na S-kę. Porażka.

 16. Wóz służby drogowej ok. Ale jakim cudem ten dupek znalazł się na pasie awaryjnym??!!

 17. Plaga telofonów komórkowych

 18. NIe dosc, ze korek 5km to szeryfy z ciezarowek blokuja lewy pas, w ich mniemaniu, ku sprawiedliwosci spolecznej. Banda oszolomow

 19. abc jakby głąby z osobówek nie uważali że na zamek to 3 osobówki z pasa zamkniętego na 1 samochód z otwartego. to by nikt nie blokował drogi. a jak cymbał w osobówce który jedynie co to 30 km do roboty jeździ i uważa sie za króla, to inni muszą mu wytłumaczyć że jak jedziemy to wszyscy jak stać chcecie to sobie stójcie. prawidłowo robią, do puki ameby z skód wieśwagenów czy innych bolidów młodych wieśniaków nie nauczą się jazdy na zamek tak to będzie działało

 20. I jak JaJcuś ? Dalej uważasz że ta praca jest bezpieczna? Wyślij swego padre i kobite na drogę A nie do biura ich wziąłeś.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9646zł 0.41%
  • GBP 4.9941zł 0.05%
  • EUR 4.4745zł 0.02%
  • CHF 4.2099zł 0.04%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym