Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Środki odurzające w aucie na minuty. „Powiadomiliśmy policję, banujemy takich userów” (zdjęcia)

W jednym z pojazdów na minuty firmy Panek, ktoś zostawił środki odurzające. O wszystkim została powiadomiona policja.

Firma Panek poinformowała, że w jednym z pojazdów na minuty pracownik techniczny znalazł środki odurzające. Operator aut na wynajem nie informuje jednak, w jakim pojeździe i w jakim mieście zostały ujawniono substancje zabronione.

– Zawsze zabierajcie swoje rzeczy po zakończeniu przejazdu naszymi samochodami! A tak całkiem serio – to sytuacja jest poważna. Ten post wrzucamy ku przestrodze. Oto co pracownik techniczny znalazł kilka dni temu w jednym z naszych samochodów. Oczywiście powiadomiliśmy policję i wiemy, że rzeczy ze zdjęcia to środki odurzające, które zostawił „przez przypadek” jeden z Wynajmujących – informuje przedstawiciel firmy Panek na Facebooku.

Dodaje jednocześnie, że firma nie popiera tego typu sytuacji i nie chce, aby użytkownicy lub ktokolwiek inny znalazł się w niebezpieczeństwie przez takie „akcje”. Zapowiada również, że tacy użytkownicy są automatycznie „banowani”. Sprawą ujawnionych środków odurzających zajmują się policjanci.

Środki odurzające w aucie na minuty. „Powiadomiliśmy policję, banujemy takich userów” (zdjęcia)

(fot. Panek)

2 komentarze

  1. Ten użytkownik pierwotnie chciał pojechać rowerem miejskim lub ehulajnoga na minuty. Ale był na ich używanie za głupi. Pojechał więc samochodem.

  2. Ktoś komuś zostawił, a zbanowany zostanie ten, który to znalazł…