690 680 960

Spółdzielnia mleczarska w Piaskach coraz lepiej sobie radzi na rynku

Spółdzielnie mleczarskie w naszym regionie, pomimo silnej konkurencji na rynku, radzą sobie dość dobrze. Co ważne, notują też zyski.

Do udanych może zaliczyć ubiegły rok m.in. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach. Inwestycje w nowoczesny sprzęt maszynowy, poszerzenie ofertę o kolejne wysokiej jakości produkty nabiałowe i nie tylko, jak też zwiększenie ich dostępności na rynku zaowocowały wzrostem przychodów ze sprzedaży aż o 17 proc. Dodatkowo firma zamknęła ten okres z zyskiem, co pozwoliło jej umocnić swoją pozycję na rynku mleczarskim.

Spory wpływ na na ten wynik miały również prowadzone przez spółdzielnię liczne działania o charakterze wizerunkowym i marketingowym. Firma przeprowadziła rebranding marki, który obejmował odświeżenie logo oraz wprowadzenie nowej szaty graficznej dla wszystkich produktów. Dodatkowo została uruchomiona nowa strona internetowa, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat spółdzielni oraz jej oferty.

– Dzięki prowadzonym działaniom marketingowym udało nam się zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Modyfikacja systemu wizualnego firmy oraz wprowadzenie nowych, funkcjonalnych opakowań o atrakcyjnym designie zostało bardzo dobrze odebrane przez konsumentów. Dzięki rebrandingowi udało nam się wyróżnić nasze produkty spośród innych na sklepowych półkach i tym samym dotrzeć również do nowych klientów.– mówi Andrzej Grochoła, Kierownik ds. Marketingu w OSM w Piaskach.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach na rynku istnieje od 1948 roku. Obecnie zatrudnia około 120 osób.

(fot. pixabay.com)
2017-03-06 18:50:52

3 komentarze

  1. Ceny coraz wyższe, rolnikom coraz mniej
    Jeszcz trochę to żółty ser będzie droższy od szynki 🙁

  2. I tak trzymać Polacy……. Wspieramy polskie zakłady.. .Kupujmy polskie produkty….

  3. Od jakiegoś czasu wybieram śmietanę z Piask. Jej skład zamyka się na mleku i kulturach bakterii. Nie walą jakichś zagęszczaczy i innego syfu. Trzymać poziom produktu, bo sama szata to mało, a nabywcy na pewno się znajdą

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.15%
  • GBP 5.0417zł -0.18%
  • EUR 4.3233zł -0.24%
  • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas