Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skradzione słodycze zjedli, a papierosy wypalili. Nastolatkowie odpowiedzą za kradzież z włamaniem

Radzyńscy policjanci zatrzymali trzech nastolatków, którzy włamali się do kiosku spożywczego. Wkrótce wszyscy staną przed Sądem Rodzinnym.

W nocy z 11 na 12 maja na terenie gminy Radzyń Podlaski doszło do włamania do jednego ze sklepów spożywczych. Sprawcy ukradli słodycze, papierosy i napoje. Właściciel oszacował straty na 400 zł.

Kryminalni z Radzynia Podlaskiego ustalili, że za włamaniem stoją dwaj 16-latkowie i 15-latek.

Nieletni przyznali się do winy. Funkcjonariuszom tłumaczyli, że podzielili się „łupem” po równo, następnie słodycze zjedli tej samej nocy, a papierosy wypalili.

Teraz sprawą nieletnich zajmie się Sąd Rodzinny.

2018-05-18 13:14:00
(fot. ilustr. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Jak głodni byli to toto nie przestępstwo…

  • Głodni albo może roztargnieni jak ten sąd na stacji benzynowej, co to nie swoje 50 złociszy nieświadomie do kieszeni schował…

   • lub podjęli „bezrefleksyjne kroki” jak sędzia Gersdorf co zapaliła świeczkę na politycznej manifestacji, „bo ciemno było”

 2. Najważniejsze, że kradzione nie tuczy! 😉

  • Fątaś (nie mylić z kutasem przy szlacheckim pasie)

   Nieprawda, że kradzione nie tuczy…
   Moja żona, żeby więcej nie utyć, postanowiła, że będzie kraść jedzenie ze wspólnej lodówki, a nawet jak ja udotowałem obiad to normalnie nie zjadła tylko ukradła, i… tyła dalej.

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Po „radosnych” latach pseudo socjalizmu w Polsce, rodzicom Polakom utkwiło, że wszystko jest nasze, (nawet dzieci), pogardą dla czyjejkolwiek własności i tak to przekazują swoim, pożal się Boże, pociechom.
  Teraz rodzice tych 2 „pociech” przysięgają, że gdyby nie zły wpływ tej drugiej „pociechy” to ta pierwsza nigdy by nie sięgnęła po cudzą własność.