Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skatowali 16-latka i uciekli. Życia chłopca nie udało się uratować, trwają poszukiwania sprawców

W centrum Zamościa skatowany został 16-letni chłopak. Sprawcy uciekli. Trwają działania policji w tej sprawie, zmierzające do ich zatrzymania.

56 komentarzy

 1. Tragedia się stała która nie powinna mieć miejsca. Patologia społeczeństwa polega na tym że każdy mądry po szkodzie. Nie wińcie Policji bo nie każdy ma swojego policjanta co za nim chodzi. Dziwi mnie jedynie fakt w jaki sposób zostali zidentyfikowani napastnicy że z góry wiadome jest w jakim wieku. Sam mam dzieci w tym wieku co ten skatowany chłopak, na dodatek znałem go i jego rodzinę w której od lat trwa złe fatum. Liczę że szybko odnajdą się sprawcy lub sami się oddadzą w ręce organów ścigania.

 2. Cwaniaki w paru na jednego , zabić ich

 3. Jak doprowadzić lewaka do samozaorania, instrukcja przykładowa

  1. Zamieścić info, że jakieś dziecko popełniło samobójstwo, bo było prześladowane za inność
  2. Fakt, że sprawa miała miejsce gdzieś na drugim końcu świata, dać na drugiej stronie artykułu
  3. Poczekać.

  Zaraz sypną się komentarze typu:
  „Gdzie my żyjemy?”
  „To wina Czarnka!”
  „Takie rzeczy tylko w Tenkraju!”
  „Katolicy go zaszczuli!”
  „J***bać PiS”
  Itd

 4. To tylko ludzie z kultury TVN i owsiaka „róbta co chceta” To właśnie gimnazja PO i reszta. To bezstresowe wychowanie bez religii w szkole, gdzie nauczą co jest dobre a co złe i potępiane przez Boga. gdzie człowiek ma poukładane pewne wartości. Co wam daje teraz świat bez Boga? Macie szambo w głowach i mordujecie samych siebie. Tak oto szatan walczy z Bogiem. Teraz diabeł zarehocze używając ludzi i przez atakujące mnie posty.

 5. Czy teraz wzruszony Polaku nadal uważasz, że nie istnieje szatan ojciec zła i śmierci, który czeka na takie sytuacje i raduje się z każdej bezsensownej niepotrzebnej śmierci?

 6. Jak wynika z tej pisaniny wszyscy tzw komentatorzy tam byli , wszystko widzieli i wiedzą – kto, za co , o której godzinie i w jakim składzie tego rozboju dokonał . Ludzie dlaczego ujawniacie sie dopiero po fakcie a nie w czasie zajścia żeby pomóc – mocni jesteście ale w gębowaniu , pluciu i inwektywach .

 7. Oby daj Boże policjanci podczas szarpaniny „omyłkowo” strzelili im w łeb. I nie pomylili się jeszcze waląc im w jaja.

 8. Gdy już złapią sprawców, to powinni zrobić im to samo, tylko trochę dłużej. Tak z tydzień katować ich powinni. Aby ich matki i ojcowie poczuli ten sam ból po stracie dziecka. Skoro nie umieli swoich dzieci wychować na dobrych ludzi, aby nierobili krzywdy innym.

 9. Takie to czasy są , że można spowodować bójkę spoglądając się na kogoś ,tacy są niestety ludzie,jedni by muchy nie zabili ,a inni zakopią człowieka na śmierć,trzeba tylko liczyć , że złapią i surowo ukaraja,no chyba ,że chłopak zabity nie ma kogoś z rodziny ,by się tym zajął,bo jak sprawcy mają znajomości,to dostaną wyroki w zawieszeniu i po sprawie

Z kraju

Sport