Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Seria kradzieży przesyłek w firmie kurierskiej. Policjanci zatrzymali złodzieja

Pracownik jednej z firm kurierskich odpowie za kradzież co najmniej 13 przesyłek. Policjanci ustalili, że mężczyzna podczas załadunku towaru brał z magazynu paczki, do których nie był uprawniony.

W środę do lubelskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o kradzieży przesyłek z magazynu jednej z firm kurierskich. Wynikało z niego, że za przestępstwem może stać jeden z kurierów.

Mężczyzna przez kilka tygodni, podczas załadunku brał bez upoważnienia paczki z magazynu. Z informacji przekazanych przez firmę wynikało, że jego łupem padło co najmniej 13 przesyłek. Obecnie trwa dokładne szacowanie strat. Jednak już wiadomo, że będą one wynosić kilka tysięcy złotych.

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31-latka, a następnie przewieźli na VI komisariat. Tam mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, do których popełnienia się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Dlaczego nie podajecie nazwy firmy kurierskiej ? Chyba ludzie mają prawo wiedzieć jakich ludzi zatrudniają

  • Coś Ci się pomyliło. Co Ci da nazwa firmy kurierskiej? Jak będziesz chciał go zatrudnić, to jedyne czym będzie mógł się pochwalić od tej firmy kurierskiej, to zwolnienie dyscyplinarne.

  • Na zdjęciu jest taśma z nazwą firmy raben

 2. Co ty [***], Rysiu?
  Zatrudniasz pracowników w firmach kurierskich ?!

 3. Można nie korzystać z firmy , której kurier kradnie paczki. Jest dużo innych opcji. Dlatego powinna być podana nazwa by ich unikać.

  • Nazwa firmy nic Ci nie da. W każdej może trafić się złodziej.
   Zapewniam Cię że 99% kurierów to ludzie uczciwi, odpowiedzialni i ciężko pracujący (a pracujący na etacie, lub na czarno zarabiają grosze).
   Pracują od rana do nocy.
   Całymi tygodniami nie widzą się z rodzinami, z dziećmi.

 4. A jak jest firma gdzie ktoś nie kradnie?

 5. już myślałam, że też ukradziono moje zamówienia…maść przebarwienia, którą kupiłam a lutym przyszła 12.01.22…i maść na blizny z czerwca też tego samego dnia…chyba firma, która pośredniczy w zakupach z Chin robiła porządki…albo dopiero dotarł kurier, który szedł na piechotę…

Z kraju