Serca i penis na ścianie. 14-letnia „artystka” odpowie za uszkodzenie elewacji 11:19 29-12-2021

Do zdarzenia doszło w połowie grudnia tego roku, zaledwie dwa tygodnie po oddaniu świetlicy w Typinie do użytku po jej gruntownym remoncie.
Nieustalona wówczas osoba namalowała czarnym sprayem rysunki i napisy na ścianie budynku. Wartość poniesionych strat Urząd Gminy w Tomaszowie Lubelskim wycenił na 1 tysiąc złotych.
Wyjaśnianiem sprawy i ustaleniem osoby, która dopuściła się tego czynu zajęli się tomaszowscy kryminalni. Poczynione ustalenia doprowadziły do 14-letniej mieszkanki powiatu. W związku z tym, że sprawcą dewastacji budynku okazała się osoba nieletnia, o jej losie wkrótce zadecyduje Sąd Rodzinny.
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)
Ciekawe skąd ona wie jak wygląda męski penis. Pokazał jej go ktoś, oglądała w telewizji. Jak dla mnie sprawa powinna być wyjaśniona, śmierdzi mi pedofilią na kilometr…
Otwórz google, wpisz „penis” i powinieneś zobaczyć 😀
Żeby to jeszcze jakiś gimbus był. Ale dziewczyna…
Franiu do dziś dzień sobie w zeszycie rysuje. I co…
Wow kryminalni z Tomaszowa Lub. rozwiązali zagadkę rodem CSI NY. Brawo !!! Podwyżkę im z 5tys na ręke na 7 tys. A żałosny portal „Lublin 112” niech bardziej nagłośni i opublikuję ten bohaterski, narażający życie i zdrowie dzielnych kryminalnych z Tomaszowa Lubelskiego czyn.
A tak już bez ironii, to nie macie honoru za grosz, hańbicie mundur i pluję na was kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego, już takim czymś się szczycić. ŻAL
może sasin niech da na naprawę 70 mln wyprowadził z budżetu, łuk triumfalny zrobił, w końcu Wisła przechodzi przez Tomaszów, cud nad wisłą 200 km od Wisły XD. logika PISU. w sumie ochroniarzowi załatwił posadkę w poczcie polskiej, ale to napewno nie przez wybory kopertowe, ale kogo to obchodzi ważniejsze że jakieś dziecko bułkę w sklepie nie pod ten kod wbiło a dziewczynka „utasa” narysowała. KOLESI SIĘ NIE RUSZA. ***** ***
Oznaczyć markerem na czole jak na ścianie i naprawienie szkody. Liczba chętnych do tego typu działań by się zmniejszyła 😉