Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Schował piwo pod bluzą, nie chciał go oddać. Zaatakował pracownicę sklepu

Zatrzymany przez policjantów 40-latek odpowie za rozbój w sklepie spożywczym. Mężczyzna wziął piwo z półki i schował pod bluzą. Gdy został zauważony przez pracującą w sklepie kobietę, zaczął być wobec niej agresywny. Szarpał się, a następnie odepchnął kobietę, która upadła na stojące na ziemi transportery.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym ze sklepów w centrum Hrubieszowa. Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju na pracownicy placówki handlowej.

– Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że zauważyła jak jeden z klientów wziął z półki piwo, schował pod bluzę i usiłował wyjść ze sklepu. Kiedy pracownica sklepu chciała uniemożliwić mu kradzież mężczyzna zaczął być bardzo agresywny. Szarpał kobietę, a następnie odepchnął ją, co skutkowało tym, że upadła na stojące na ziemi transportery na alkohol – relacjonuje aspirant sztabowy Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej Policji.

Sprawca uciekł, ale nie cieszył się długo wolnością. Kryminalni zatrzymali 40-latka, a następnie doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut.

– Wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo jakiego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant sztabowy Jarosław Karkuszewski.

Schował piwo pod bluzą, nie chciał go oddać. Zaatakował pracownicę sklepu

fot. Policja Hrubieszów

12 komentarzy

 1. Hehe.
  Piwo warte 3,50, a niektórych tutaj bulwersowała torba za 15…

  • Był tez taki, którego bulwersowała cena chleba za 30 zł, której nigdy nie było. Dodam tylko, że ten sam typ obiecywał dobrze opłacanych lekarzy, nauczycieli i pielęgniarki, jak w Irlandii. Ich też nie było, chociaż ww. stał na czele polskiego rządu przez 7 lat. 🙂

   • Jak niema chleba po 30pln ! Udowodnić ci wiesku?
    A standardowa cena chleba 500g jest około 6zl.
    Kulawy karzeł i reszta oczywiście ma miliony i jeszcze chapie rechocząc się. Ale to dużo czasu. Do wyborów.

 2. Bochatetowir jaki sukces

 3. Naoglądał się Blok ekipy, ale tam ziomeczki się nie szarpią i nie atakują sprzedawczyń. Swoją drogą dziwne, że koleś wolał iść na jakieś 3 lata to pierdla zamiast oddac piwo za 3 zlote. Slabo to przekalkulowal.

 4. redakcja jak zwykle z błędami, skoro sprawca uciekła to nie cieszyła sie długo wolnością a nie „cieszył”

  • Niesamowite, jak literówka może prowokować kogoś do komentarza, a nie potrafi napisać do nas wiadomości – „poprawcie sobie” 🙂
   Nikt nie jest nieomylny :), błędy się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą 🙂
   Miłego piątku.

   • Swietne podejscie” Nikt nie jest nieomylny :), błędy się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą” Następnym razem napiszecie coś o Lubinie-też literówka

 5. mi to on wygląda na 60 no chyba ze buzia niemowlaka.

  • Bluzeczka CS – Ciemna Strefa – co tu więcej pisać.
   Wygoogluj sobie.
   Marka założona przez odsiadującego wyrok za narkotyki, wroga „sześćdziesion”.

 6. Fan Bonusa RPK Ciemna strefa

Dodaj komentarz

Z kraju