Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Samotnie mieszkający senior chciał targnąć się na życie. Pomoc przyszła na czas

Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się odnaleźć mieszkającego samotnie 76-latka. Z relacji mundurowych wynika, że mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Maila do komendy w Hrubieszowie w języku niemieckim wysłał jego zaniepokojony brat, który jakiś czas nie mógł się z nim skontaktować.

Do hrubieszowskiej komendy wpłynął mail w języku niemieckim. Autorem wiadomości był mężczyzna mieszkający obecnie w Tajlandii, który relacjonował, że jego brat mieszkający samotnie w Hrubieszowie może chcieć odebrać sobie życie.

Z korespondencji wynikało, że mężczyzna ostatnio miał problemy osobiste i od jakiegoś czasu nie można się z nim skontaktować. Dyżurny policji wysłał patrol na miejsce gdzie prawdopodobnie mógł przebywać mężczyzna, jednak go tam nie zastano.

Następnie mundurowi ustalili inny adres, gdzie mógł przebywać 76-latek. Jak się okazało pod domem stał jego samochód, jednak nikt nie otwierał drzwi. Na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli do budynku. Mężczyzna leżał bezwładnie przy łóżku w jednym z pomieszczeń. 76-latek otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

Dzięki szybkiej reakcji zaniepokojonej rodziny i działaniu służb udało się uratować 76-latka.

(fot. Policja)

8 komentarzy

 1. I co to zmieniło w życiu tego pana? W odratowaniu znajdzie sens życia, siły do uporania się z problemami? Rozumiem, że samobójstwo to bolesna sprawa i dla samobójcy, i dla jego bliskich. Ale czy uratowanie go w czymś mu pomoże?

 2. Ja też jak walnę pół basa to leżę bezwładnie

  • To cienki Bolek jesteś, pół basa to na rozgrzewkę.

   • Mam już swoje lata to i nie ta kondycja. W młodości to uhhuuhuu ze szwagrem nie takie rzeczy robiliśmy.

 3. Odi Profanum Vulgus

  Nie daj Nieistniejący dostąpić takiej „pomocy”, jaką dostaje niedoszły samobójca po odratowaniu. Tak 76-latkowi „pomogą”, że już całkiem odechce mu się żyć.

 4. Chciał zaznać spokoju a skończy w wariatkowie, super.

 5. Samobójcom nie należy przeszkadzać.

 6. taaa za5ran1 funkcjonariusze od siedmiu bolesci od lat nie umieja zlapac mafi rzadzacej tym krajem z dykty i papieru a tylko raczka raczke myje i sciska cieplutko

Z kraju

Sport