Mercedes wpadł do rowu. Jednego dnia wybili szyby, kolejnej nocy podpalili auto

Pozostawienie w rowie samochodu nie było najlepszym pomysłem. Dzień później w aucie wybito szyby, kolejnej nocy pojazd został podpalony. Spłonął doszczętnie.

Kierowca mercedesa przejeżdżający przez miejscowość Mokre koło Zamościa wpadł do przydrożnego rowu. Zdarzenie miało miejsce przed dwoma dniami. Pozostawił pojazd, jednak najwyraźniej komuś się nie spodobało, że auto stoi w tym miejscu.

Dzień później można było dostrzec, że autem zainteresowali się wandale. W pojeździe wybite zostały szyby. Z kolei minionej nocy postanowili dokończyć dzieła. Mercedes został bowiem podpalony.

Na miejscu interweniowali strażacy, jednak gdy zostali powiadomieni o zdarzeniu, pojazd był już całkowicie objęty płomieniami. Samochód spłonął doszczętnie.

66

67

(fot. nadesłane)
2017-10-15 16:22:43

Zobacz również

33 komentarze

 1. Ot, prawdziwi zwolennicy prawicy (jak wynika z wyników wyborów): po co dzwonić na policję, że porzucony samochód stoi? Lepiej zdemolować!

 2. Mercedes wpadł do rowu w nocy ze środy na czwartek ,są ślady „driftu”połamany znak przystankowy więc trudno mówić o wypadku-przypadku.Policja była w czwartek i skończylo się tylko na wizycie ,żadnej reakcji policji czy innych służb odpowiedzialnych za holowanie pojazdu znajdującego się w pasie drogi w tym przypadku drogi powiatowej.Samochód stopniowo był rozkradany i niszczony chociaż to teren zabudowany,latarnie są ale nie świecą .Jeżdżę tą drogą codziennie po kilka razy więc znam tą sytuację z obserwacji i przekazu znajomych ,zastanawia mnie rownież brak reakcji UG Zamość poniewaz tuż obok jest szkoła i taki samochód jest potencjalnym zagrożeniem dla uczniów tej szkoły ,rodziców i nauczycieli ,ten samochód widziało kilkset osób w ciągu ostatnich dni w tym wielu tzw.działaczy gminnych i co ? nic,widać na zdjęciach.

  • OTO POLSKA RZECZYWISTOŚĆ. Wojewoda: Nie było by za to kasy to nie ruszalismy…

  • Też mnie ciekawi, że nie odholowali – holowanie ile? 500 zł? 700 zł? Wydatek dla gminy/powiatu żaden, szczególnie, że część pieniędzy byłaby moze do odzyskania… Raczej bierność i niechciejstwo władz…

 3. Pierwszego dnia Policja pilnowała kilka godzin.. Drugiego dnia było bez zmian aż do wieczora, wieczorem już nie było szyb i maska była w górze. A potem „płonie ognisko w lesie..” Rejestracja LTM była ?

 4. Typowa mentalność przygranicznej wsi – jo ni mom to i łon nie bedzie mioł..

 5. Jak w filmie „Piniondze to nie fszysko”

 6. cyt. Dzień później można było dostrzec, że autem zainteresowali się wandale.

  Przynajmniej wandale sie zainteresowali, bo widocznie POlicja miala to w dvpie!
  apropos… niezła patologia w tym zamosciu bezprzerwy cos l..112 pisze ze podpalili, ukradli rozbili itd

 7. niestety na prowincji tak jest spalić bo przeszkadza

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika