Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód stoczył się i przygniótł mężczyznę. Na pomoc ruszyli ratownicy medyczni i strażacy

Do szpitala został przetransportowany mężczyzna, na którego stoczył się samochód osobowy. Aby uwolnić jego nogę, musieli interweniować strażacy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Organowej w Lublinie. O godzinie 17:20 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie przygniecionym przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam wyjaśniał st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, wstępnie ustalono, że na mężczyznę stoczył się samochód osobowy. W wyniku tego została przygnieciona jego noga.

-Kiedy dojechaliśmy, na miejscu byli już ratownicy medyczni, którzy udzielali poszkodowanemu pomocy. Naszym zadaniem było podniesienie auta aby uwolnić nogę mężczyzny – mówi st. kpt. Andrzej Szacoń.

Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jak ustaliliśmy, 67-latek doznał jedynie urazu nogi. Trwa też ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Następna ***, zaparkowała furę 😀

  2. jak się kupuje w manualu przednionapędowe wozidła i to w dodatku w dieslu to tak jest !
    trzeba mieć auto tylnonapędowe V8 w automacie i się nie stoczy

    • Jakie to ma znaczenie, czy to samochód z napędem na przednie czy tyle koła??? Ważne jest żeby zostawić go na np. na 1 biegu i zaciągnąć hamulec ręczny to się auto nie stoczy… Wyjątkiem jest zepsuty ręczny… Po co gadać takie głupoty o napędzie, trzeba mieć po prostu trochę oleju w głowie i myśleć co się robi parkując auto, a zwłaszcza kiedy jest pochyły teren.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo