Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód dostawczy przewrócił się na obwodnicy. Był przeładowany i w fatalnym stanie technicznym (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku nocnego wypadku, jaki miał miejsce na obwodnicy Lublina. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło o północy w nocy z poniedziałku na wtorek na wysokości miejscowości Natalin. Na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Sławinek a Czechów, przewrócił się samochód dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem mężczyzna poruszał się w kierunku Świdnika. W pewnym momencie w pojeździe pękła opona. W wyniku tego kierowca stracił panowanie nad pojazdem, a auto przewróciło się na bok.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Wstępne oględziny pojazdu wykazały, iż znajdował się on w fatalnym stanie technicznym. Dodatkowo był znacznie przeładowany. Cała przestrzeń ładunkowa wypełniona była płodami rolnymi.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Wiklinowy nocnik

  Typowy wiesniak

  • Można… Więcej inspektorów transportu na drodze powinno być. A kierowcy nie powinni się bać, a handlarze nie powinni sprowadzać szrotów z zagranicy.

   • Ok, tylko skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Myślę, że każdy wolałby jeździć nowym samochodem niz używanym, ale nie każdego na to stać. Takie mamy realia.

    • Znam takich co na potrzebne rzeczy nie ma a alkohol,imprezki,druga fura bmw jest. Poza tym często nieracjonalnie gospodarują gdzie wartość chemii sypanej i obróbki przewyższa wartość płodów.

 2. wsiowy janusz biznesu 🙂

 3. Przeglądy przechodził jak w mpk dobry i ch…

 4. Nie chcę być złośliwy w obliczu nieszczęścia, ale tak to jest jak się myśli, że szkłem się d.pę podetrze.

 5. No to teraz będą mieli na sumieniu śmierć kobiety która widząc co się stało zatrzymała się na przeciwleglym pasie ruszyła z pomocą niestety nie wiedząc że znajduje się na wiadukcie