Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Festiwal „Zamość na okrągło”: Była moc atrakcji motoryzacyjnych i muzycznych (wideo)

Trzy dni pokazów motoryzacyjnych, do tego koncerty zespołów muzycznych – to wszystko działo się w miniony weekend w Zamościu. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców.

W miniony weekend w Zamościu odbyło się wielkie święto motoryzacji, czyli kolejna edycja festiwalu „Zamość na okrągło”. Organizatorzy zadbali, aby wszyscy przybyli nie narzekali na nudę. Można było podziwiać m.in. Zlot Kosiarek Samojezdnych, zlot Cult Style, Drzewiasty Offroad, parady offroad i gokartów, pokazy stuntu FRS, emocjonujące pokazy Freestyle Motocross, wystawę aut i motocykli czy też zawody strongman. Był też motojarmark oraz zlot foodtrucków. Oprócz wrażeń motoryzacyjnych zadbano również o strefę muzyczną. Na scenie ustawionej przed Pałacem Zamoyskich wystąpił Popek, Mery Spolsky, Łona i Webber & The Pimps oraz Daria Zawiałow.

(wideo – Ryszard Molas)

2 komentarze

  1. Uprzejmie proszę szanowną redakcję lublin112 o podawanie informacji o tego typu imprezach PRZED , a nie PO ich zakończeniu. Chętnie bym pojechał, ale niestety nic o imprezie nie wiedziałem. Często zaglądam na lublin112 i taka informacja bardzo by mi pomogła. Dziękuję.

    • Wszelkie informacje o wydarzeniach są na naszej stronie w dziale „Wydarzenia”. Staramy się pisać o tym, co dzieje się ciekawego w Lublinie i regionie, ale głównie dzięki przesłanym do nas informacjom.
      Pozdrawiamy