Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Saab ściął sygnalizator, kierowca i pasażer usiłowali oddalić się. Obaj byli nietrzeźwi (zdjęcia)

Minionej nocy na al. Solidarności w Lublinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z jezdni i ściął sygnalizator świetlny. Jak się okazało, dwaj mężczyźni podróżujący pojazdem byli nietrzeźwi.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Prusa samochód osobowy uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący saabem obywatel Ukrainy poruszał się al. Solidarności od strony Warszawy. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Prusa, stracił panowanie nad pojazdem. Auto staranowało sygnalizator przejścia dla pieszych.

Kierowca wraz z pasażerem usiłowali oddalić się z miejsca zdarzenia, jednak uszkodzenia auta pojazdu na to nie pozwoliły. Zepchnęli więc samochód na pobliską stację paliw. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu. Kierowca miał blisko 1,5 promila w organizmie. Wkrótce za swoje zachowanie na drodze odpowie przed sądem.

Obecnie na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna, występują spore utrudnienia z przejazdem.

PRZECZYTAJ

Nie zauważyła nadjeżdżającego trolejbusu. Wjechała pod pojazd komunikacji miejskiej (zdjęcia)

 

10 komentarzy

 1. Jakby bandersyny popisywali się tak na froncie to byliby już pod Moskwą. Ale to chachły.

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  A co na to Franio? Co on wie?

 3. Trzeba było zabić kilku policjantów, żeby nauczyli się skuwać przestępcze łapki z tyłu.
  Lepiej późno niż wcale.

 4. bez sądu deportować na front, ponoć brakuje im wojaków, tak powinni robić ze wszystkimi urkami co się panoszą i łamią prawo u nas.

 5. Dlaczego pietnujecie człowieka, po co podkreślać jakiej jest narodowości?

  • a właśnie po to, że jest to wtedy uczciwa informacja. Ma znaczenia jakiej jest narodowości, w jaki wieku, jakiej płci oraz czy po był spożyciu.
   Wtedy społeczeństwa po prostu ma wiedzę kto sprowadza zagrożenie. Wtedy np możemy wymóc na władzach żeby np kierowcy spoza UE , mieli dodatkowe egzaminy, żeby byli lepiej weryfikowani. Żebyśmy my jako gospodarze czuli się bezpieczni na ulicach naszych miast.

 6. Na front z nim od razu

 7. Przecież wracali na front i dlatego z żalu się zaprawiali.

 8. Służby powinny też sprawdzać social media tych artystów. Jak dla mnie każdy kierowca spoza UE za taką jazdę, za niebezpieczne zachowania na drodze powinien być od razu deportowany… Pajace jeszcza szczyca się niebezpieczną jazdą na publicznych drogach w social media.
  I proszę, jakby się ktoś zastanawiał kto zostawia rozbity pojazd i z niego ucieka…

 9. Uciekali przed rakietami z Awdijewki. Dać medal i dożywotnią rentę.

Dodaj komentarz

Z kraju