Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zauważyła nadjeżdżającego trolejbusu. Wjechała pod pojazd komunikacji miejskiej (zdjęcia)

Ma 12 metrów długości, pomalowany jest w czerwone i zielone barwy, jednak po raz kolejny okazało się, że można go nie zauważyć. Pod pojazd komunikacji miejskiej wjechała kierująca nissanem kobieta.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 na ul. Granitowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Agatową i Berylową zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i trolejbus. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Jak nam przekazano, kierująca nissanem kobieta wyjeżdżała z ul. Berylowej. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Jana Pawła II. Doprowadziła do zderzenia z trolejbusem, który poruszał się od strony pętli.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Pracownicy nadzoru ruchu prowadzą obecnie czynności związane z obsłużeniem kolizji.

16 komentarzy

  1. I weź człowieku jeździj na motocyklu jak takie tępaki nawet autobusu nie widzą.

  2. To nie osobówka i nie trolejbus spowodowali to zdarzenie tylko konkretne osoby – kierowcy. „Rondo przy Gali” potężny trolejbus blokuje całe przejście dla pieszych łącznie z drogą dla rowerów. Trolejbus? Czy kierowca? Widzi że nie zmieści się na to rondo ale podjeżdża i blokuje niewzruszony przejście. Nie ma dnia aby takiego przypadku nie było na tym rondzie. Skrzyżowanie ul Natutowicza – Lipowa- Piłsudskiego. Autobus czy kierowca? Widzi że się nie zmieści i na pewno nie zjedzie ale wjeżdża i blokuje całe skrzyżowanie czasami na dwie zmiany świateł. Może zaczniemy do redakcji 112 wysyłać takie nagrania z prośbą o upublicznienie ich, tak lokalnie i zobaczymy prawdziwych szeryfów w lublinie oraz ich kulturę jazdy.

    • AS#, tak się dzieję w Lublinie, że autobusy czy trolejbusy zablokują mpdp czy pdr a nawet skrzyżowanie.To przez kierowców osobówek. Jak jest tylko 3m przed autobusem, to się tam pchają i autobus zostaje w takim miejscu. Sam pewnie też wpychasz się przed autobus. Pomyśl czy zawsze jesteś ok wobec innych na drodze.

Dodaj komentarz

Z kraju