Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rządowe wsparcie trafiło głównie do gmin, w których rządzi PiS. Samorządy oburzone podziałem środków

Kiedy ogłoszono wyniki Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych okazało się, że wiele gmin oraz miast nie otrzymało nawet grosza. Szybko dostrzeżono, że samorządy, które otrzymały wsparcie, w większości są rządzone przez PiS.

56 komentarzy

 1. Do Schetyny lub budki ćwoki niech wam dadzą.

 2. Pełowce nieudaczniki bez programu bez honoru dno dna.

  • Idź sprawdź czy już twój zasiłek przyszedł na konto, a my pełowce nieudaczniki pójdziemy popracować na twojego browara. Ktoś musi płacić podatki, ale ty się nie przemęczaj. Jarosław ci da.

 3. smutne ale prawdziwe

  Skoro miasto organizuje i zabezpiecza parady kolorowych na platformie i dla platformy, gasi światło, wiesza chorągiewki i zawsze wszystko blokuje to po co mu pieniądze. Jak modernizowano trasę kolejową na Warszawę i budowano Lublin Zachodni to w ratuszu się śmiano że nigdy nie skończą i nie ma co budować dróg dojazdowych, gdy rok temu skończyli to dróg nie ma i nie będzie więc po co pieniądze. Nie ma już co sprzedać w mieście że taki lament. Szkoda że jako lublinianie jesteśmy w takiej sytuacji ale cóż za złe wybory się płaci.

  • Miasto zabezpieczyło też pochód płaskoziemców, którzy łazili po mieście bez maseczek.

 4. Ale sie zatroliło! Pisia farma rozgrzana do czerwoności!

 5. Otwórzcie sauny, siłownie, baseny, restauracje, hotele oszusci. Plandemia. Śmiech na sali.

 6. Jak za peło kasa szła do swoich, to nikt nie protestował?

 7. Dziel i rządź. To metoda rodem z czasów rzymskich. Rzymianom chwilowo pomogło, jak się skończyło każdy wie, to samo robili naziści w czasie II wojny światowej, inaczej traktowali górali, Kaszubów, Łemków, Ukraińców czy Białorusinów a przecież obywateli II RP. A teraz lepszy i gorszy sort. Metoda choć skuteczna, wystawia świadectwo władzy i jej poplecznikom. Także gratulacje dla suwerena.

 8. Za czasów PO-PSL która to koalicja rządziła 8 lat nie było prawie żadnego socjalu… gdzie jest elektrownia atomowa? Wtedy kasa znikała nie wiadomo gdzie….

  • I PiS zamiast kupować głosy za 500+ powinien zbudować elektrownię atomową. Byłoby to korzystne dla środowiska(smog) i dla obywateli. Ale dla PiS-u ważna jest władza, a nie dobro Polski i obywateli.

Z kraju