Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozpoczęły się Targi Budowlane LubDom. Swoją ofertę prezentuje kilkudziesięciu wystawców (zdjęcia)

Targi Budowlane LubDom to największe i najważniejsze targi budownictwa oraz odnawialnych źródeł energii we wschodniej Polsce. Właśnie rozpoczęła się 43. edycja tego, cieszącego się sporym zainteresowaniem wydarzenia.

W sobotę przed południem wystartowała tegoroczna edycja Targów Budowlanych LubDom i Wschodniego Kongresu Naukowego Designu i Architektury. Wydarzenie skierowane jest do osób, które budują lub remontują dom czy też chcą urządzić swoje mieszkanie i szukają wysokiej jakości materiałów oraz chcą zoptymalizować koszty.

W otwarciu wzięli udział m.in. Prezes Targów Lublin Robert Głowacki, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Zbigniew Wojciechowski czy też Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju Artur Szymczyk. Swoją ofertę prezentuje 76 wystawców. Odwiedzający wydarzenie mogą również skorzystać z darmowych konsultacji i porad architektonicznych Członków Lubelskiej Izby Architektów RP.

Dziś Targi można odwiedzać do godziny 17:00. Z kolei w niedzielę od 10:00 do 17:00. Wstęp jest bezpłatny.

 

6 komentarzy

 1. oj a kiedy pojawią się komentarze w stylu, a kogo na to stać , bieda w kraju … a po wsiach chłopskie wille w stylu Caringtona i przynajmniej po dwa wypasione łaludiki szfarcantracyt

  • Masz na myśli domy rolników? Nie dziwi mnie, że trzeba ci wyjaśnić, co miałeś na myśli. bo mentalnie jesteś właśnie chłopem pańszczyźnianym. W 1846 r. na pewno poszedłbyś za Szelą, tak jak dzisiaj idziesz za tymi, którzy judzą i szczują nas na siebie.

 2. Parking jest platyny czy bezpłatny?

  • Co z parkingiem???
   Bo nie wiem czy jechać!
   Redakcjo: zawsze starajcie się podawać takie informacje.

 3. Fot. 1 przedstawia prototyp domu pt: hyży ruj dla was wyborcy.

 4. Anioł Cieć (dyżurny)

  jahira – to są tzw. schaby domu. Jak sobie je zabudujesz z zewnątrz i od wewnątrz twoja sprawa i na ile cię stać

Dodaj komentarz