Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na skrzyżowaniu, cztery osoby poszkodowane. Dziecko trafiło śmigłowcem do szpitala (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu jest wstępną przyczyną wypadku, jaki miał miejsce w południe na lokalnej drodze w powiecie radzyńskim. Do szpitala trafiły cztery osoby.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12 w miejscowości Wola Osowińska w powiecie radzyńskim. Na drodze powiatowej łączącej Borki z Bystrzycą zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Radzyniu Podlaskim i z jednostki OSP Borki, do tego zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Parkowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu skodzie, poruszającej się główną trasą. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Wśród nich jest 7-letnie dziecko, które śmigłowcem ratunkowym przetransportowano do szpitala. Pozostałych przewieziono karetkami. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

3 komentarze

  1. To jakaś plaga w tamtym rejonie, ja rozumie że tam prawie Białoruś…

  2. Nie zabierać mu pj może kogoś zabije

Dodaj komentarz