Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Rozpędzony volkswagen wypadł z drogi i koziołkował. Zginęła 18-latka AKTUALIZACJA

Tragicznie w skutkach zakończyła się brawura młodego kierowcy, który z nadmierną prędkością poruszał się drogą serwisową. W trakcie dachowania trzy osoby wypadły z auta.

Do wypadku doszło w piątek kilka minut przed godziną 19 w miejscowości Rudnik koło Lublina. Dachował tam pojazd osobowy marki Volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa.

Jak wstępnie ustalono kierowca volkswagena jechał drogą serwisową wzdłuż obwodnicy Lublina. Na łuku jezdni rozpędzone auto wypadło z drogi, zjechało do rowu, a następnie wielokrotnie koziołkowało. Pojazdem podróżowały trzy osoby, dwóch młodych mężczyzn i kobieta. W trakcie dachowania wszyscy wypadli z auta.

Pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować podróżującej volkswagenem 18-latki. Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okoliczność wypadku.

Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

AKTUALIZACJA 22.04.2018
Jak nas poinformowano, prowadzone postępowanie wykazało, że autem kierował 22-latek, nie będący właścicielem pojazdu. 23-latek był zaś pasażerem.

2018-04-20 19:48:08
(fot. lublin112.pl)

110 komentarzy

 1. co to jest 200 km. Taki sam mam w pasacie B5

 2. A gdyby wszyscy mieli zapięte pasy zapewne nic nikomu by się nie stało poza drobnymi urazami…
  Dziwią mnie tacy ignoranci.

 3. Czytając Wasze komentarze włos się jeży na głowie… Zero współczucia, kondolencji, jakiejś takiej ludzkiej empatii, zginęła młoda osoba czyjaś koleżanka, siostra, córka, wnuczka itp. A Wy tylko jedziecie po całości, co Wam to da? Czy Wasze dziecko, czy sami jak byliście młodzi nie popełnialiście błędów, nie robiliście głupich rzeczy….z tą tylko różnicą, że nie zapłaciliście za nie najwyższej ceny jaką jest ŻYCIE.
  Kim, że jesteście by oceniać kto w tym wypadku miał zginąć? Nie my ludzie o tym decydujemy i patrząc na komentarze całe szczęście, bo powybijalibyście się nawzajem…

 4. Jak macie wypisywać takie głupoty bez wiedzy to nie piszcie nic polaczki 🙂

 5. zamknijcie w końcu mordy dla waszej wiadomości właściciel tego samochodu nie kierował tylko ten drugi chłopak skąd wiem a stąd, że ten co kierował od razu jak odzyskał przytomność sam się do tego przyznał … a właściciel samochodu w szpitalu walczy, więc zastanówcie się co Wy piszecie ….

 6. Byłam wtedy w szpitalu na SOR z mama jak przywieźli tych dwóch chłopców, niesamowita panika i bieganina, inni pacjenci poszli na ostrzał, ale to nie ważne, rodzina pojawiła sie po około 2 h po wypadku, niesamowita tragedia, płacz i oczekiwanie pod salą operacyjną, 2 ciężkie przypadki w tym jeden krytyczny.
  Ale powiem Wam co powiedział jeden z pielęgniarzy z którym akurat rozmawiałam jak pobierał mamie krew, cytuję” Dać gówniarzowi samochód by pozabijał innych i nam wszystkim dał więcej roboty, całe szczęście że jeszcze po pieszych nie przejechał”
  To prawda, gówniarz 23 lata dostał samochód, ale to OK, ale żeby takie popisy robić to już przesada, bo inaczej tego nazwać nie można, szkoda….szkoda wszystkich, to ze zgineła dziewczyna, bardzo współczuję rodzinie, ale gdzie ta mądrość dorosłych ludzi za jakich się mają, te pasy??? Przecież to podstawa, jak można wsiąść do samochodu i nie zapiąć pasów?? tym bardziej że za kierownicą siedzi szczyl, który chce zaimponować swoja głupotą?
  Jak gówniarz przeżyje, to nieźle beknie za to i tak powinno być, bo zabił człowieka, jakby nie patrzeć.

  Współczuję tylko rodzinom, nie idiotom, którzy narażają drugie osoby.

  Wszystko się dzieje w szpitalu na Jaczewskiego w Lublinie.

  • Gwoli ścisłości, ten „gówniarz” 23-letni, właściciel auta, który walczy wciąż o życie, był pasażerem, a nie kierowcą! Auto prowadził jego przyjaciel.

   Życzenie, żeby „gówniarz beknął jak przeżyje” pokazuje jedynie jakim podłym człowiekiem musi pani być @Lublinianka, żeby w taki sposób opisywać tę tragedię i cytować słowa pielęgniarza, które, swoją drogą, należy bez komentarza pozostawić, bo od tego jest, aby ludzkie życie ratować.

   Trzeba było jeszcze zdjęcia porobić jak ich przywieźli, a potem rodzinie czekającej pod salą i drżącej o życie syna i brata przez kilka godzin, to większy fejm byś pani @Lublinianka miała…

 7. Kto dał Ci prawo do oceniania tej dziewczyny? „Blachara”? I co to, ze jechała tym samochodem oznacza, ze była gorsza? Blachary nie szkoda? Coś się we mnie gotuje jak czytam takie komentarze. Jaka by dziewczyna nie była to jest ogromna tragedia i nie wiem jakom trzeba być człowiekiem żeby pisać takie rzeczy. Jeśli się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się milczy. Dziewczynę znałam i nie pozwolę jej obrażać, wiec grzecznie proszę o ponowne przemyślenie swojej wypowiedzi 😉

 8. Naucz się pajacu ortografii

 9. To przed czy po wypadku?