Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Różowa walizka w szpitalnej łazience wywołała sporo zamieszania. Interweniowała policja i straż pożarna

Po raz kolejny w ostatnich dniach pozostawiony bagaż wywołał alarm związany z potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa. Tym razem w walizce znajdowała się suszarka do włosów.

W środę po godzinie 16 na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zwrócono uwagę na pozostawioną walizkę. Znajdowała się ona w jednej z łazienek. Z uwagi, iż żadna z obecnych na terenie placówki osób nie przyznawała się do niej, wdrożone zostały odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

O wszystkim powiadomiona została policja. Na miejsce przyjechała też straż pożarna aby zabezpieczyć działania funkcjonariuszy.

Jak nam przekazano, różowa walizka została sprawdzona a kiedy nic nie wskazywało, iż może stanowić zagrożenie, zapadła decyzja o jej sprawdzeniu na miejscu. Okazało się, że została ona pozostawiona przez jednego z pacjentów. W środku zaś znajdowała się suszarka do włosów.

Należy pamiętać, że pozostawiony bez nadzoru bagaż traktowany jest, jako potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa. Kilka dni temu podobna sytuacja wywołała alarm w restauracji McDonald’s w Puławach. Często z podobnymi sytuacjami muszą zmierzać się pracownicy lotnisk czy też dworców.

11 komentarzy

 1. to pewnie raffalela zostawiła coś

 2. Jasne czy już wszystkim odbija byle reklamówka torba plecak i już sapery straz policja blokada pół miasta tylko po co Może by tak włączyć myślenie i sprawdzić samemu co tam jest Niedługo to do długopisu na chodniku będą wszystkich wzywać bo to bomba

  • Za dobrze im i boją się wszystkiego jak to była różowa torebka to pewnie majtki jakiejś lali były albo gómki

  • Dobrodziej frasobliwy

   Trening i trochę ruchu wszystkim tylko na zdrowie może wyjść. Przecież jakby siedzieli w tych swoich pakamerach to z nudów rozdrapaliby sobie nosy do krwi.

  • Dmuchają na zimne, bo już niedługo, po tym jak JE Król Europy przyklepał pakt migracyjny, nieszkodliwe pakunki pozostawione przez sympatyczne, brodate matki z dziećmi w wieku poborowym okażą się bombową rozrywką.

 3. Ale nie do włosów ma się rozumieć

 4. różowa walizka, pewnie jakiś goguś w kolorowych rurkach, stroił się na wypad w miasto. Pewnie jeszcze prądu szpitalnego naciągnął!!!

 5. Raffalla zostawiła

 6. Przerost formy nad treścią

  Kiedyś, to by salowa rozbroiła sama, lepiej i szybciej niż saperzy, teraz rozumisz procedury.

 7. Pewnie jakiegoś doktora, tam większość to lewaki.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112