Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Rozbój w sklepie w Lublinie. Kobieta próbowała uciec z czteropakiem piwa

Lubelscy wywiadowcy zatrzymali 38-latkę, która odpowie za kradzież rozbójniczą. Kobieta próbowała uciec ze sklepu z czteropakiem piwa. Gdy zauważył to pracownik, stała się agresywna.

W miniony poniedziałek dyżurny lubelskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów przy ulicy Medalionów w Lublinie.

– Sprawczyni miała dokonać kradzieży 4 piw, a następnie próbować uciec bez płacenia za towar. Wszystko zauważył pracownik sklepu, który postanowił zainterweniować. Wówczas kobieta stała się agresywna i wszczęła przepychankę – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Interweniujący na miejscu wywiadowcy zatrzymali 38-latkę. Kobieta na III komisariacie usłyszała zarzuty kradzieży rozbójniczej. W tym przypadku grozi jej do 5 lat więzienia. Wkrótce jej sprawą zajmie się sąd.

11 komentarzy

  1. Ale susza w baku he he po weekendzie, bo dla nierobów każdy dzień to po weekendzie he he. Zle rachubę zrobiła i do wypłaty nie starczyło mops się spóźnił

  2. Musi suszy

  3. D.. nie sprzedawca. Zamiast zabrać piwo, wyciągnąć bla*dź za reformy na zewnątrz, zasadzić kilka kopów i wyp*lić na zbity p*ysk na zewnątrz w kałużę, to on wzywa Policję, jakby Policja miała za mało papierkowej roboty. A sądy zatkane sprawami i zajęte wojną z ministrem mają czas na taką tfu ..? Co to za sprzedawca?

    • Lokal tej ,,żabki” jest jednym z wielu lubelskich nieruchomości ,,uwłaszczonych” przez POseł Martę Wcisło. A co, miał chłopaczyna ryzykować nie wiedząc czyj to elektorat kradnie? Niech się tym policja zajmie, za to biorą pieniądze.

  4. Co za sklep?! Nie mógł sprezentować czterech puszek piwa spragnionej niewieście?

  5. Jakiej marki było piwo?

  6. Pewnie spragniony Seba wysłał ją po browara, a tu kasy „niet”. Wróciłaby bez fulla to dostałaby w „papę” z półobrotu i dlatego taka zdesperowana była.

  7. Przecież takich kradzieży w Lublinie są dziesiątki każdego dnia, nie wiem dlaczego akurat opublikowano tę

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo