Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany przyjechał na kebaba, świadek nie pozwolił mu odjechać

Świadek widząc nietrzeźwego mężczyznę kierującego oplem zabrał mu kluczyki i wezwał policjantów. 62-latek z gminy Bychawa wkrótce usłyszy za swoje postępowanie na drodze zarzuty. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na terenie Bychawy w powiecie lubelskim. Świadek zwrócił uwagę na pojazd, którym starszy mężczyzna przyjechał na kebaba. Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierujący oplem jest mocno pijany.

Dlatego od razu spotkało się to z reakcją zgłaszającego. Mężczyzna zabrał kluczyki pijanemu kierowcy i wezwał patrol. Policjanci z Bychawy sprawdzili stan trzeźwości 62-latka. Jak się okazało, w organizmie miał on ponad 2 promile alkoholu.

Niebawem zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

 

20 komentarzy

  1. Dobry świadek

  2. 62 lata to starszy mężczyzna?

  3. Zjadł chociaż? Kebaba szkoda.

  4. dobra postawa obywatelska
    jednego zabójcy na drodze mniej

  5. Popił to zgłodniał. Pytanie czy policja dała mu dokończyć kebaba czy wieźli go głodnego.

  6. A co z kebabem?

  7. Na trzeźwo tego syfu by nie zjadł.

  8. całe szczęście, że to nie był pijany policjant po służbie bo dla dokonującego obywatelskie zatrzymanie mogłoby się to skończyć zarzutem prokuratorskim o napaść na funkcjonariusza organów po służbie

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo