Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na rondzie pojechał prosto. Nie miał prawa jazdy i był pijany

Pożyczył od kolegi samochód i wybrał się na przejażdżkę. To że nie miał prawa jazdy a na dodatek był pijany, nie wróżyło najlepiej. W Żyrzynie wjechał w środek ronda.

O zdarzeniu policję powiadomili przypadkowi kierowcy, jadący nocą drogą krajową nr 17 Lublin – Warszawa. Dostrzegli bowiem, jak jeden z pojazdów staranował plastikowe zabezpieczenia na rondzie w Żyrzynie i zatrzymał się na środku ronda. Po chwili z auta wysiadł kierowca i chwiejnym krokiem zaczął się oddalać.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli na środku ronda volkswagena z uszkodzonym przodem. Rozpoczęli tez poszukiwania kierowcy. Po kilkunastu minutach zauważyli młodego mężczyznę idącego w kierunku Kurowa. Na pytanie gdzie zmierza, nie potrafił udzielić żadnej odpowiedzi. Przyznał za to, że to on kierował stojącym na rondzie autem.

Badanie alkomatem wykazało u 23-latka 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkaniec powiatu zwoleńskiego przyznał, że auto pożyczył od kolegi a prawa jazdy nigdy nie posiadał. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a wczoraj gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu do lat 2 pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Na rondzie pojechał prosto. Nie miał prawa jazdy i był pijany

(fot. policja)
2015-10-21 12:27:34

15 komentarzy

  1. Zapłaci też za klepanie wieśwagena, a koleś beknie za użyczenie autka osobie nie posiadającego stosownego papierka.

  2. WZW WSIo jasne !

  3. Moze on wiozl gabaryt i pomyslal ze jest tirem a nastepnie pojechal prosto to rondo zostalo tak przebudowane

  4. nosz KU#@% kto postawił w tym miejscu rondo???? a miałem spokojnie wrócić do domu i iść spać a teraz mam płatny hotel poniżej normy- płatny jak za 5 gwiazdek, którego nie opłacę , rozbite auto którego nie naprawię i kolegę (tzn miałem) który się do mnie nie odzywa mało tego każe odkupić auto które mi nie jest potrzebne bo przecież nie mam prawka. Po co w ogóle on mi dawał to auto skoro byłem pijany ……… ehhh całe życie wiatr w oczy

  5. Jean Claude van Damme

    Uważam, że wyjechał mu jakiś kierowca BMW… Stąd ta sytuacja.

  6. Te łajzy co jadą po VW i oceniają wg tego ludzi jeżdżą pewnie francuskimi szrotami i elektronicznymi licznikami. Piękne to dobre autka gratuluję …