Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rolnicy, w których wjechał kierowca renaulta, nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Mamy nagranie zdarzenia (wideo)

To 58-latek z gminy Trzydnik Duży wjechał po południu w protestujących w Kraśniku rolników. Na szczęście po badaniach okazało się, że trzech poszkodowanych nie doznało obrażeń ciała.

Policjanci zakończyli czynności związane ze zdarzeniem, jakie miało miejsce na strajku rolników w Kraśniku. Jak już informowaliśmy, po godzinie 16 do protestujących podjechał kierowca samochodu osobowego. Zażądał, aby rolnicy go przepuścili. Kiedy usłyszał odmowę, zareagował agresją, po czym ruszył do przodu.

W efekcie kilka osób zostało potrąconych, w tym dwie były wiezione przez pewien odcinek na masce pojazdu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wyjaśniają policjanci, kierowca renaulta został zatrzymany. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Poszkodowani rolnicy po opatrzeniu przez ratowników medycznych pozostali na miejscu. Nie wymagali dalszej hospitalizacji. W związku z tym policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

 

138 komentarzy

 1. Do wszystkich buraczanych, co to nawołują do blokad hurtowni, przy okazji śmiejąc się, że wtedy wszycy będziemy piszczeć jak żarcia nie kupimy. Takie pytanie: gdzie kupujesz chlebek łajzo? Gdzie kupujesz mięso? Jesteś samowystarczalny? Wątpię. Zablokujcie, wasze stare przyjdą i wygonią do roboty, jak nie będą mogły zrobić zakupów.

 2. 103 tys bez roboty ma rolnik ze 100ha

  1100zł dopłata rolna+160,6zł dopłata akcyzy do hektara-224,07zł podatek rolny =103 653zł
  tyle nierób ma z 100ha nawet jak by nawet nie obsiał i nie nawoził
  i może wnioskować o umorzenie podatku rolnego

  • Czy Ty wiesz ile to jest 100ha? Widać że o rolnictwie nie masz pojęcia, ale wypowiadać się jest łatwo.

 3. Do nich trzeba strzelać to moskiewskie wasale blokują drogi. Gdzie jest nasze wojsko , dlaczego nie likwiduje piątej kolumny Putina.

 4. Krasnik to stan umysłu , nic dziwnego ze radni z tego terenu byli any wifi czy anty 5G. Chyba nigdzie w Polsce nie ma takich burakow jak te chlopy z okolic Krasnika. Zawziete , glupie i aby dla nich bylo dobrze. Inni musza przez nich cierpiec , bo nie moga dojechac do pracy czy lekarza. Dla nich Ukraina najlepiej jakby padła , wtedy by się cieszyli że mogą drogo sprzedawać , a to ze za chwilę Putin może przyjść do Kraśnika juz nie widzą.

  • Jak można być tak ciemną masą!!Czy nie widzisz że przywożą syf nienadający się nawet na opał!!!W jaki sposób ROLNICY mogą manifestować.Sam stałem parę dni,i karetki pogotowia,samochody z chorymi są przepuszczane bez utrudnień.A nocą jadą głównie ciężarówki ukraińskie,które rujnują polskich przewoźników.

  • Walcz p0laczku-zwłaszcza o ten dojazd do lekarza. Daje ci jeszcze maks 2-3 lata jak napływ odpadów z ukrainy sie nie skończy. Zanim dopchasz się do onkologa szlag cię trafi. I dobrze.

 5. No i bardzo dobrze zrobił. Chłop mieszka w tej okolicy tyle lat , a ten barany nie pozwalają mu przejechać. Jeszcze lokalnemu… Cyrk.

Dodaj komentarz

Z kraju