Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rolnicy w Chełmie: „Protest będzie zaostrzony. My się łatwo nie poddamy” (zdjęcia, wideo)

Od wczoraj w Chełmie trwa protest środowisk rolniczych. Jak zapowiadają uczestnicy, łatwo się nie poddadzą i są plany, że protest zostanie przedłużony. Kierowcy muszą liczyć się z tym, że utrudnienia w ruchu na ulicach Chełma przedłużą się.

71 komentarzy

 1. To wygląda na zlot super traktorów a nie biednych rolników.

 2. Głosowaliście na PiS to karma wraca.
  Teraz dużo jest gospodarstw w których zatrudnia się parobków a takie pany maja czas na strajki,za dużo się zrobiło biznesmenow na wsi.
  Dzięki Uni się zrobiło za dużo panów na wsi którzy uważają się za prawdziwych rolników a nie umieją obsługiwać wideł!
  Policja powinna karać mandatami takie chamstwo!!!

 3. Skąd rolnicy maja takie maszyny,prawda sprzedali się dla uni i uważają się za prawdziwych rolników!!

 4. napier…ją na trąbach i klaksonach – nie można spokojnie pooglądać telewizji

 5. Ale komentarze brawo dla tych co to pisali de…… Ja szanuje tych ludzi jak wy leżycie sobie smacznie to Oni zapier…. żeby mieć na te traktory .i dzięki nim macie stragany na targu i codziennie od nich się kupuje smaczne warzywa chlebek też dobry a skąd to się bierze .Brawo dla ROLNIKÓW ??????????

  • Tak smaczne hehe non-stop opryski nawozy randapy i inne syfy trują nas tym syfem aby tylko więcej zarobić!

 6. Tacy właśnie są chłopi , najważniejszy dla nich jest własny interes , inni się nie liczą. Oni maja mniej to inni przez to muszą cierpieć . Wszyscy tracimy na wojnie i jakość się z tym godzimy , ale chłop nie może się pogodzić bo dla niego pieniądze są najważniejsze. Nie nasze bezpieczeństwo, nie rozumieją że wsparcie Ukrainy jest dla nas priorytetem . Mam wrażenie ze rosyjskie służby są zamieszane w organizację tych protestów

  • Bardzo dobrze, każdy powinien dbać o siebie, wtedy nie trzeba by było dbać o innych.
   Ruskich z tym powiązałeś? Hahahaha ?????

 7. Witam czytając tu anty rolnicze wpisy tak się zastanawiam ilu z tych piszących opuściło domek dla miłych panów a ilu wzięło złotówki za takie wpisy

 8. Wyższe ceny zboża to jeszcze wyższe ceny w sklepach . Możemy nie wspierać Ukrainy i będziemy mieli za chwile Rosjan przy granicy. Wiadomo że Rosja jak się wzmocni to ni przestanie na Ukrainie. Tylko te bezmózgowce w traktorach tego nie rozumieją , dla nich najważniejszych jest ich własny interes a inni mają się składać na ich super ciągniki.

 9. Popieram , policja powinna ukarać to warcholstwo mandatami a nie ich ochraniać. Przez tych buraków w karetka może nie dojechać do szpitala na czas , bo cała Lubelska jest zakorkowana a Rejowiecka zablokowana.

 10. Ja wam wszystko wyprostuje

  Ja wam wszystko wyprostuje, po pierwsze to nie jest żaden protest tylko zlot najdroższych traktorów świata po drugie to nie są rolnicy tylko bambry kulaki i nie wiem co jeszcze po trzecie to warcholstwo powinno rozgonić zomo, a zloty tych drogich traktorów powinni organizować np na lotnisku Bemowo

Z kraju