Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rolnicy protestują, są duże utrudnienia w ruchu. Lista miejsc rolniczych manifestacji

Na terenie wybranych powiatów woj. lubelskiego odbywa się protest rolników. Występują tam duże utrudnienia w ruchu. Rolnicy blokują drogę S19 w powiecie kraśnickim i S17/S12 w powiecie świdnickim, a także wszystkie przejścia graniczne z Ukrainą.

67 komentarzy

 1. Wszyscy kierowcy muszą się zmobilizować w sierpniu jak będą żniwa i blokować wjazdy na pola, bo rolnicy i tak mają za dobrze. Ciekawe jak wtedy będą się czuć.

 2. Unia Europejska wszystko robi żeby ją szlak trafił przez tych szalonych ludzi rządzących, ich pomysły tylko ludzi do siebie zniechęcają, nie za taką Unią głosowałem w referendum

 3. Witam wszystkich piszących anty rolnicze komentarze i mam takie pytania ile wam płacą za wyzwiska szkalowanie rolników oraz drugie pytanie który z tych piszących bohaterów na 2 tyg turnus na wsi za darmo posmakujesz życia i prawdziwej roboty bo jeden z drugim cały bohater w sieci lub złapać piwsko przed tv i zarywać bohatera

  • A ty myślisz że to wina Tuska to o co niby rolnicy strajkują. Walą pestycydy na potęgę a walczą o zielony ład. Ano walczą o coś o czym nie mają całkowitego pojęcia ale strajkować i uprzykszać innym to można. Ciekawe jakby cofnąć dotacje dla rolników z czego by żyli – z pracy na roli jak kiedyś.

  • Zapłać miesiąc ZUS to pogadamy. Ja nie mogę z ulicy zostać rolnikiem, ty przedsiębiorcą możesz.

 4. Biedactwa! Informacja, że rolnicy jadą na Warszawę nie dotarła? Czy się minęła z uciekającymi jajami?

 5. Weżcie się za robote darmozjady a jak nie pasuję to won z tego kraju na mięso armatnie, gdyby nie ta unia to do dzisiaj cepem i koniem wieś by stała.

  • I widzisz głąbie do czego ten pęd i nowoczesność doprowadziła że w całej Europie strajkują bo nie będą mieli z czego żyć i ty też.

 6. Ciekawe, czy te nieuki na traktorach w ogóle mają pojęcie, co to jest ten „Zielony Ład”. Rolnictwo tam jest tylko jednym z bardzo wielu elementów. Tym wyraźniej widać, że nie chodzi tutaj o żadne systemowe rozwiązania, tylko o doraźną kasę. Generalnie postulaty rolników można w skrócie opisać tak:
  1. Musimy wyjść z Unii Europejskiej, bo to samo zło.
  2. Musimy brać więcej dopłat z Unii Europejskiej.
  3. Musimy zablokować dostawy zboża z Ukrainy, bo jest mocno skażone pestycydami.
  4. Musimy mieć możliwość używania większej ilości pestycydów.

  Także tak. Bezrozumny motłoch podjudzany przez moskiewskie pieniądze.

 7. Unia Europejska to niewolnictwo już niedługo podatek od samochodów spalinowych a takich podatków będzie coraz więcej jak się ludzie nie przeciwstawią będzie albo wojna albo człowiek będzie niewolnikiem eurokołchozu.

  • To spadaj uczniu kontynuować edukację na wschód, bo widać tamte klimaty ci imponują. Tam nie ma euro kołchozu, tam masz władzę, oligarchów i gębę trzymasz krótko, bo zamiast kołchozu masz kolonie karną.

 8. Wielkie brawa dla rolników precz z Unią europejską i tfuskiem.

  • Może jeszcze zaproponuj wyjście z NATO…

   • Odi Profanum Vulgus

    Polska przede wszystkim powinna wyjść właśnie z NATO. Szaleństwo? Przypominam, że Austria, Irlandia, Mołdawia, Serbia w NATO nie są, a Ruscy jakoś ich nie atakują, choć to małe kraje o znikomym potencjale militarnym.

    Czyli to jednak nie jest tak, że Rosja atakuje bez powodu.

    • Może warto popatrzeć na mapę?

    • Ekwador też nie jest w NATO, ma znikomy potencjał militarny i jego ruscy też nie atakują. Faktycznie, teoria geopolityczna na miarę nobla. Idź do swojego kołchozu i poproś o kilogram kartofli podwyżki.

Dodaj komentarz