Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzinna sprzeczka przeniosła się na ulicę. Pięć osób z zarzutami (zdjęcia)

W minioną sobotę przy jednej z ulic w centrum Lublina doszło do rodzinnej sprzeczki zakończonej bójką. Jedna osoba trafiła do szpitala, zaś piątka jej uczestników usłyszała zarzuty.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20:30 przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Funkcjonariusz z I komisariatu zauważył leżąca na pasie ruchu kobietę. Nieopodal biła się między sobą grupa osób. Funkcjonariusz zatrzymał pojazd i ruszył w kierunku leżącej kobiety. Miała ona na głowie rany, po chwili straciła przytomność.

Funkcjonariusz wspólnie z ratownikami z Ochotniczej Służby Poszukiwawczo – Ratowniczej udzielili jej pierwszej pomocy tamując krwotok. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie zatrzymali uczestników bójki. Byli to czterej mężczyźni w wieku 17, 23, 44 i 45 lat oraz 40-letnia kobieta. Ponieważ znajdowali się oni w stanie nietrzeźwości, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu wszyscy trafili na I Komisariat Policji w Lublinie. Jak ustalili mundurowi, pomiędzy osobami doszło do rodzinnej sprzeczki zakończonej bójką. W zdarzeniu tym brała udział także kobieta, która trafiła do szpitala.

Zatrzymani do tej sprawy na komisariacie usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie za kierowanie gróźb w kierunku jednej z kobiet.

Kobieta pobita do nieprzytomności na środku ulicy. Uczestnicy bójki zatrzymani (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Patole się bawią za 500 plus, brawo.

  • Głupiś kretynie

   • Ty jesteś głupi, inteligencja tam nie latała napruta jak szpadle i nie lała kobiet do nie przytomności

  • patologia w weekend, normalne

  • A skąd wiesz d.bilu, że od razu za 500… Ty chyba orgazmu dostajesz wypisując (wymawiając) 500, jak pozostała część obłąkańców. A ja wczoraj widziałem naprutego dziadka i co mam też powiedzieć to samo… lecz się na nogi bo na głowę za późno!

  • Bida też się lubi pobawić, dotychczas bawiła się jedynie „elyta” w Sowie i Przyjaciołach, teraz czas na niziny społeczne

 2. to była rodzina Adamsów

 3. Bez środka zapobiegawczego i dobrze.

 4. fajnie, że cała rodzina wychodzi napier.dalać się grupowo na ulicy, zamiast zostać w domu. zrozumiałbym, gdyby dwóch gości wyszło dać sobie po pysku, by nie robić szumu w mieszkaniu, ale tak? do utylizacji

 5. Patologia się bawi.

 6. .................

  Mogę zrozumieć że pobili się 17 i 23 -latek ale 44 i 45 latek? Dwóch starych wariatów i ona- gwiazda 40 letnia. Bez względu na powód, w tym wieku nie wypada się bić. To jest żałosne.