Dwie osoby zatrzymane, zabezpieczono narkotyki o wartości około 2 mln złotych (wideo, zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli ponad 40 kg marihuany o wartości około 2 mln zł.

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali na jednej z ulic na Tatarach dwa pojazdy, w których znajdowało się ponad 30 kg suszu roślinnego. Mężczyźni przewożący marihuanę zostali zatrzymani. 55-latek oraz 28-latek trafili do policyjnego aresztu.

Mundurowi odnaleźli trzeci pojazd, w którym ukryte były również środki odurzające. W zaparkowanym w dzielnicy Bronowice samochodzie znajdowało się kolejne 10 kg marihuany. Łącznie zabezpieczono 40 kg marihuany o wartości około 2 mln zł. Mundurowi zabezpieczyli także trzy pojazdy oraz pieniądze.

 

 

28-latek i 55-latek usłyszeli w Prokuraturze zarzuty uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających. Obaj mężczyźni na trzy miesiące trafili do aresztu. 28-latek karany był w przeszłości za udział w bójce. Z kolei 55-latek był wielokrotnie karany m.in za. kradzieże z włamaniem, rozboje, wymuszenia rozbójnicze czy oszustwa. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 55-latek będzie zaś odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa.

 

(fot. wideo Policja Lublin)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Ciekaw jestem który to były gangster madafaka ich nadał….

 2. Teraz narkobusy będą miały posuchę w mieście. Te zielsko sieje nie mniejsze spustoszenie w mózgu niż gaz, tylko patusy łykają propagandę lewaków, że to przecież lepsze niż alko….

  • Mareczku, jak chcesz się truć legalnym alkoholem, który zabija szare komórki to proszę bardzo. To nie jest propaganda lewaków. To jest fakt, że marihuana jest lepsza od alkoholu, ale ten to będzie wiedział, który spróbuje i będzie miał porównanie.

   Poza tym, marihuana nie jest tylko elementem lewicowej propagandy bo zgodnie z prawicową doktryną, człowiek ma być wolny i podejmować świadomie decyzje za samego siebie, więc sam może decydować czy chce palić czy nie.

 3. Zatrzymano dwóch !!! A gdzie reszta?. Zaopatruje „kogo trzeba” czy dobrze się „opłaciła” komu trzeba .

 4. Ciekawe czy waga ma homologacje…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS