Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Robert Derewenda: „W trakcie kampanii została wykonana tytaniczna praca” (wideo)

Robert Derewenda, jeden z trzech kontrkandydatów Krzysztofa Żuka, zdobył 40 796 głosów. Uzyskał on poparcie na poziomie 34,26%. Wczoraj podziękował wszystkim zaangażowanym w jego kampanię wyborczą.

– Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy uwierzyli, że razem możemy zmieniać Lublin i wygrać najlepszą przyszłość dla naszego miasta. Dziękuję Wam, Drodzy Lublinianie, za udział w dzisiejszych wyborach. Wyniki poznamy już jutro!. Wieczór był pełen emocji! Prawo i Sprawiedliwość liderem na Lubelszczyźnie – napisał wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych kandydat na prezydenta Lublina.

Rober Derewenda podziękował wszystkim zaangażowanym w jego kampanię. Powiedział, że została wykonana tytaniczna praca. Wczoraj wieczorem miał nadzieję na drugą turę wyborów, jednak poranne dane pokazały jasno, że przegrał o fotel prezydenta Miasta Lublin z Krzysztofem Żukiem. Kandydat PiS zdobył 40 796 głosów i uzyskał on poparcie na poziomie 34,26%, pokonując ze znaczą przewagą Marcina Nowaka a także Ryszarda Zajączkowskiego.

Kampania kandydata PiS na prezydenta wypełniona była krytyką dotychczasowych działań Krzysztofa Żuka. Robert Derewenda zaznaczał, że jego kontrkandydat powtarzał te same kwestie, które towarzyszą mu od kilkunastu lat.

14 komentarzy

  1. „Gęby ponure, spojrzenia tępe. Z czym to walczycie? – Z postępem!” (cytat z pamięci)

Dodaj komentarz