Radzyń Podlaski: Podejrzana paczka przy budynku poczty. Interweniowali pirotechnicy z Lublina

W środę po południu radzyńscy policjanci zostali zaalarmowani o podejrzanym pakunku w pobliżu Poczty Polskiej w Radzyniu Podlaskim. Na miejsce skierowano pirotechników z Lublina.

Do zdarzenia doszło około godziny 15 w rejonie budynku Poczty Polskiej w Radzyniu Podlaskim. Policjanci otrzymali informację o podejrzanym pakunku leżącym przed budynkiem. Zgłoszenie to zbiegło się z innymi informacjami dotyczącymi podłożonych ładunków wybuchowych, jakie docierały przez dzisiejszy dzień do wielu instytucji w regionie i kraju.

Policjanci oraz strażacy niezwłocznie zablokowali ruch w rejonie ul. Dąbrowskiego i ul. Pocztowej. Na miejsce wezwano pirotechników z Lublina. Paczka została zabezpieczona, jak się okazało wewnątrz nie było nic co mogłoby stwarzać zagrożenie.

Informacja i zdjęcie z miejsca zdarzenia dzięki uprzejmości serwisu iledzisiaj.pl

2016-06-08 18:21:38
(fot. iledzisiaj.pl)

Zobacz również

4 komentarze

 1. I do tego kilka podejrzanych listów.

 2. komuś sie na prawde nudzi?

 3. prof (os) niehabilitowany

  No cóż – „kochani ciapaci goście” przyczynili się do nadwrażliwości społecznej – teraz strach z domu wyjść z plecakiem, albo (nie daj Boże) paczką bo zaraz cię antyterroryści opadną, saperów wezwą, a ty spędzisz przynajmniej 24 „na dołku”.
  A jak okażesz się posiadaczem wagi elektronicznej to ci taki „kipisz” w domu zrobią, że będziesz sprzątał ze dwa tygodnie (dawniej: weekend’dy).
  :mrgreen:

  • Ciapaci goście akurat żerują na tym, na co mają polityczne przyzwolenie. Gdyby możnym tego świata nie zależało na zniszczeniu tożsamości Europy, ładu społecznego i gospodarczego, to żaden rząd nie wpuściłby żadnego uchodźcy na terytorium swojego państwa. Wracając jednak do powyższej sprawy, w ostatnich tygodniach często słyszy się o tego typu alarmach i zagrożeniach – poczynając od centrum handlowych, poprzez urzędy, prokuratury i telewizję aż do otwartej przestrzeni. Przypadek, że nagle zaistniało takie nasilenie tych zagrożeń? Żadne wszakże się nie potwierdziło, poza amatorskim wrocławskim przypadkiem, natomiast rząd RP, który zamierza wprowadzić nową ustawę antyterrorystyczną, ni stąd ni zowąd znajduje na każdym kroku argumenty dla jej usankcjonowania. Społeczeństwo w obliczu takich wiadomości samo zacznie się upominać o specjalne uprawienia dla służb bezpieczeństwa. Taka sytuacja…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach