Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszedł na komendę bez maseczki i manifestował przynależność do klubu piłkarskiego

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyszedł do komendy policji, aby zamanifestować swoją przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. W chwili zatrzymania 41-latek był agresywny, a co więcej poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Hrubieszowie. Do tamtejszej komendy policji zgłosił się 41-letni mężczyzna będący pod wyraźnym wpływem alkoholu, a następnie nachylił się do okienka dyżurnego i zaczął manifestować przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego.

Dyżurny zwrócił mężczyźnie uwagę, aby nałożył maseczkę. Ten zdenerwowany wybiegł z impetem z budynku. Mężczyzna nie przedstawił się, ale mundurowi znali go z wcześniejszych naruszeń przepisów prawa. Pamiętali, że wcześniej niejednokrotnie był już zatrzymywany.

Policjanci wybiegli z komendy i zatrzymali 41-latka na chodniku. Mężczyzna był bardzo agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i stawiał opór przy zatrzymaniu. Jak się okazało, 41-latek był poszukiwany zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Hrubieszowie do odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy.

Mężczyzna był już karany za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie trafi do zakładu karnego.

(fot. Policja)

9 komentarzy

  1. matko bosko kto go wystrugał :/

  2. no to na Nową gościa i niech garuje

  3. niejestemcebulakiem

    „dzielna patriotyczna młodzież” rzekł kiedyś pewien pan , od razu dodam, że nie o zwykłych sympatykach klubów piłkarskich, a o takich, co lubią ją właśnie manifestować. o to i ten kwiat narodu

  4. Zuch!! Chyba po prostu potrzebował noclegowni na zimę.

  5. Czekał, czekał i nie mógł się doczekać, kiedy poszukiwacze przyjdą. W końcu sam ich poszukał.

  6. jak tu pusto… jak tu ciemno… jak tu cicho… ciekawe gdzie jesteśmy?.. chyba w głowie jakiegoś „kibica” piłki nożnej…

  7. Obowiązek noszenia maseczek jest nielegalny.

  8. no i co sam się musiał zgłosić na policje bo go w wielkim mieście znaleźć nie potrafili, o zgrozo jaką mamy świetną policje