690 680 960

Przyjechała na rowerze do pracy w sklepie, jednoślad zniknął sprzed budynku. Kamera pokazała prawdę

Policjanci z Annopola zatrzymali sprawcę kradzieży roweru pozostawionego przed budynkiem sklepu. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów dzięki nagraniu z monitoringu.

W minioną niedzielę po godzinie 18:30 policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru sprzed jednego ze sklepów na terenie gminy Trzydnik Duży. Poszkodowana oszacowała stratę na około 900 złotych. Kobieta przyjechała jednośladem do pracy w sklepie, a następnie oparła rower o stojak i udała się do swoich obowiązków. Później okazało się, że roweru nie ma.

Na miejscu interweniowali policjanci z Annopola. Funkcjonariusze sprawdzali między innymi zapisy monitoringu. Kamera zarejestrowała sprawcę kradzieży. Annopolscy funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę. Wraz z kryminalnymi z Kraśnika pojechali do miejsca jego zamieszkania.

Jak się okazało, na posesji policjanci odnaleźli skradziony rower schowany za garażem. 34-letni sprawca kradzieży został zatrzymany. Dzisiaj usłyszał zarzut, poddał się dobrowolnie karze pozbawienia wolności w wysokości 3 miesięcy w zawieszeniu na rok. Skradziony rower policjanci zwrócili właścicielce.

(fot. Policja Kraśnik)

8 komentarzy

  1. to stek miesa mielonego jest bardziej interere nkż sam opis dotyczacy spadajacego z dachu

    smiech na sali do czego zdolni sa obecne media. Ale liczy sie w dzisiejszych czasach ilosc nie jakosc

    no chyba, ze rolls royce, tam fuszerki ni ma.. sysko recznie robione

  2. Ach ten Kraśnik… Znikające rowery 😜 miasto patronackie 5G i WiFi

  3. Najtańszy „góral” na allegro kosztuje 600 zł. Rower przyzwoitej jakości to wydatek ponad 1 tys. złotych. Nic więc dziwnego, że coraz częściej słyszy się o kradzieżach rowerów.

  4. Na ramie jest napisane ***** *** że to rozmazaliście?

  5. No Brawo !!! To jest skuteczna kara !!! Teraz na pewno będzie uważnie się rozglądał zanim coś ukradnie .Złodziej to złodziej ,kraść nie przestanie bo ma to w genach .Upie….ć łapy to przestanie kraść

  6. Ten Kraśnik jest słynny. Niema dnia aby cos niebyło słychać. Niedługo dzieci będą się uczyć że w Kraśniku kozy kują….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!