Przyjechał zatankować. Jeden z klientów stacji paliw pojechał za nim i powiadomił policję AKTUALIZACJA

Kolejnego pijanego kierowcę zatrzymano późnym popołudniem na ulicach Lublina. Mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce w środę przed godziną 17 w podlubelskim Stasinie w gminie Konopnica. Na znajdującą się tam stację paliw przyjechał kierowca rovera. Gdy tankował auto, zwrócił na niego uwagę inny klient stacji. Podejrzewał, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Gdy ten wyjechał, świadek ruszył za nim. Po chwili był już prawie pewien, że jest on pijany. Nie zastanawiając się długo, powiadomił o wszystkim policję. Cały czas jechał za nim i podawał jego trasę przejazdu. Gdy wjechali w ul. Nałęczowską dojechał patrol drogówki i mężczyzna został zatrzymany.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca rovera miał dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

61

62

(fot. Karol Opoka)
2017-11-15 22:14:37

Zobacz również

51 komentarzy

 1. Oto następny kandydat na sygnalistę :). A tak poważnie przejechał za nim cały Lublin w godzinach szczytu licząc chyba, że zobaczy ładną kraksę i będzie mógł tym pochwalić się pierwszy na Lublin112. A kierowca wcale nie był taki pijany skoro przejechał bezkolizyjnie taki kawał Lublina w godzinach szczytu. Może miał wprawę w takiej jeździe a jak patrzę na to co się dzieje na ulicach to wielu trzeźwym należałoby zabrać prawko bo jeżdżą jakby mieli 5 promili.

  • A gdzie była policja skoro jechał za nim taki kawał? Trochę przykre, że się zgłasza taki incydent a policji się nie spieszy. Dobrze, że nikt nie ucierpiał. Tak niedawno 2 km dalej pijana kobieta wjechała na czołówkę na dziadków i żadne nie przeżyło. Dobrze, że tu nikt nie ucierpiał.

 2. No nie zawiodłam się już patola bo inaczej nie powiem podniosła krzyk, że facet się wtrąca, konfident i w ogóle podkablowal biednego pijaczyne. Ludzie naprawdę nie boicie się że taki dziad zabije kiedyś wasza ukochana osobę? Taka osoba nie ma prawa prowadzić auta i należało by jej dożywotnio odebrać prawko za takie pomysły. Co za ludzie…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika