Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przy ul. Krężnickiej powstaje stacja paliw. Buduje ją lubelski developer (zdjęcia)

Tuż obok sklepu Stokrotka nad Zalewem Zemborzyckim powstaje stacja paliw. Za budowę odpowiada lubelska spółka TBV, która jest właścicielem również pobliskiego marketu.

Przy ul. Krężnickiej, pomiędzy ul. Żeglarską a Bryńskiego, trwa budowa kolejnej w Lublinie stacji paliw. Za inwestycję odpowiada lubelska spółka TBV, o której głośno w ostatnim czasie za sprawą górek czechowskich, których jest właścicielem. Firma swoje starania o zgodę na lokalizację w tym miejscu tego typu obiektu rozpoczęła jeszcze w 2019 roku.

Wiadomo już, że stacja paliw będzie pod szyldem PKN Orlen. Ma prowadzić sprzedaż benzyny, oleju napędowego oraz gazu LPG. Do tego dochodzi gaz w butlach. Inwestor założył, że średnio w ciągu doby tankować się tam będzie 270 samochodów osobowych, 30 dostawczych i 50 ciężarowych.

Obok zlokalizowana zostanie również samoobsługowa myjnia. Stacja ma być gotowa na przełomie września i października.

Przy ul. Krężnickiej powstaje stacja paliw. Buduje ją lubelski developer (zdjęcia)

Przy ul. Krężnickiej powstaje stacja paliw. Buduje ją lubelski developer (zdjęcia)

Przy ul. Krężnickiej powstaje stacja paliw. Buduje ją lubelski developer (zdjęcia)

Przy ul. Krężnickiej powstaje stacja paliw. Buduje ją lubelski developer (zdjęcia)

(fot. lublin112)

34 komentarze

 1. Bardzo dobrze bo nie ma stacji paliw w okolicy.
  Przydałaby się chodnik w stronę krężnicy albo ścieżka rowerowa bo ciężko się jeździ w słoneczne dni jak rowerzyści wyjadą. Nawet poza Lublinem w lasach mają chodniki i ścieżki rowerowe a tu nic. Nareszcie ktoś wziął się za te pola i nieużytki.
  A co do „Rudego” i byłego PR.
  Hahahaha Duda to ten od łamania konstrukcji i wyjazdów na narty, a zarazem sługa kaczora. Prawdziwy chłop powinien wypić z sąsiadem jak jest okazja a dUDA to ma wygląd no wiecie części od roweru.

  • Będzie do końca służył wiernie Kaczorowi bo dzięki niemu jest tam gdzie jest.

 2. Artykuł sponsorowany 😀

 3. Na ten moment ceny paliw szczególnie na Orlen drożeja nieadekwatnie do tego ile wynosi cena baryłki ropy na światowych giełdach. Wiec pis ponosi wciąż marzę i podatki. Tylko idiota tego nie widzi. Chleb, mleko, nabiał….. wszystko jest średnio o 70%drozsze niz kilka lat temu. Ceny materiałów budowlanych? Inflacja zaczyna nabierać rozpędu. A w typ pis jak zwykle mówią do tych swoich półgłówow ze wsi że wszystko jest ok i należy nienawidzic i zawalaczac opozycję i Tuska.

 4. Jednym rozsądnym wyjściem jest NIE TANKOWAĆ NA ORLEN. Tym bardziej że mają słaba jakość paliwa. Tylko na E’leclerc , Statoil,Shell. Lepiej się wyjdzie finansowo i lepiej dla silników.

  • Aby omijać stacje orlenu to dobry pomysł. Natomiast jeśli chodzi o paliwo na innych stacjach to i tak jest z orlenu 🙂

   • Lepiej omijać, tam strzelają w instrybutory.

   • dokładnie w punkt – kolega/koleżanka ABC pokazała swoją wiedzę – niewiedzę -próbował/a zabłysnąć ale coś nie wyszło – szkoda – może następnym razem 😉

 5. Stare komuchy od kaczana blokują wszystko co chce postawić ten developer, a tak przecież hołdują, żeby wspierać polski biznes i nie dawać Niemcowi zarobić. Ciemnota umysłowa, inaczej się tego nazwać nie da.

 6. A skąd on naliczył tyle samochodów na dobę .Przecież po sezonie tam jeżdżą tylko mieszkańcy. A zresztą od lat jest stacja w Krężnicy. Chyba że go wykończą cenami.

 7. Ja wiem jedno…je*** pIS….piiiii sss ??na szczęście Donald Wraca!!!!!