Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przy granicy z Białorusią trwają poszukiwania zapalnika. „Nie jest niebezpieczny i posiada zabezpieczenie”

Od kilku godzin w rejonie granicy z Białorusią trwają poszukiwania zgubionego zapalnika. Jak przekazało Dowództwo Generalnie – „podczas operacji wojskowych, tego rodzaju sytuacje zdarzają się”.

33 komentarze

 1. Czuję się bezpieczniej dzięki obecnie rządzącym.

 2. Ruskim wypadł bo zwiedzali Polskę na 12km od granicy i paszczak teraz szuka jelop

 3. Dobrze się tam bawią. Niezła patologia na tej granicy. Polecam pojechać i zobaczyć. Pozdrawiam.

 4. Q-a co te pisowskie złodzieje zrobili z armią a tym samym z naszym bezpieczeństwem !!!, sowiecki szpieg Macierewicz aż pieje z zachwytu a niemota Błaszczak mu wtóruje.

  • coś ci się POj..ło – wszystko wskazuje że ruskim szpiegiem jest radzio „laska” vel ch… złamany

 5. „tego rodzaju sytuacje zdarzają się”… A możecie Państwo podać przykłady. Tak dajmy na to 5 z ostatnich 12 miesięcy albo 10 z 36 miesięcy.
  Bo jakoś nie było słychać o tym!

  • Ale w tym oświadczeniu „Wojska Polskiego” jest mowa jedynie o występowaniu takich przypadków a nie o fakcie ich informowania.
   Podobnie jak z pociskami rakietowymi…
   Wiesz o jednym, który doleciał w okolice Bydgoszczy tylko dlatego, że po kilku miesiącach został znaleziony przez turystkę jeżdżącą konno.
   Gdyby mieszkańcy Hajnówki nie robili zdjęć i filmów to nawet byś nie wiedział, że jakieś obce śmigłowce przekroczyły naszą granicę.
   A i tak pomimo wspomnianych zdjęć i filmów przez prawie pół doby „Wojsko Polskie” zapewniało, że takiego przekroczenia nie było…

 6. Festiwal żenady…

 7. JPD ludzie ,bez paniki , matka zostawia przez roztargnienie dziecko w wózku pod sklepem – potem jest „child alert”, to zapalnika nie mogą zgubić ? śmieszne to, „bez obaw , zgubiliśmy część uzbrojenia, ale może znajdziemy” , jpd to polska , wszystko się może zdarzyć

 8. To szambo i gnój po jarka nieudacznikach trzeba będzie wywozić ładnych kilka lat żeby doprowadzić Polskę do jako takiego stanu.

 9. Fajny. Podobno ładnie daje basem po połączeniu z głośnikiem bluetooth.

 10. A po kiego oni z tym latają? Żeby się pochwalić szczątkowym uzbrojeniem naszych Mi-24?

Dodaj komentarz

Z kraju