Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przez weekend zamknięty będzie przejazd kolejowy w Motyczu. Wyznaczono objazdy

Dzisiaj wieczorem całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego zostanie droga powiatowa z Uniszowic do Wojciechowa na przejeździe kolejowym w Motyczu. Utrudnienia potrwają do poniedziałkowego poranka.

Od dzisiaj, od godzin wieczornych, przez cały weekend, zamknięty będzie przejazd kolejowy w Motyczu. Zlokalizowany jest on na drodze powiatowej prowadzącej od strony Lublina przez Uniszowice, Sporniak i Palikije do Wojciechowa.

Utrudnienia w ruchu związane będą pracami prowadzonymi na szlaku kolejowym. Chodzi o przebudowę linii z Lublina do Warszawy.

Droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego o godzinie 18:00. Objazd zostanie poprowadzony przez najbliższy przejazd kolejowy znajdujący się w Motyczu Leśnym. Wykonawca prac planuje, że ruch zostanie wznowiony do godziny 4:00 w poniedziałek 15 marca.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. To jeszcze nie skończyli przebudowy ? Ile to już lat ? Pięć ? miało być dwa ….Brawo dla PKP !!!!

  2. Ile jeszcze? Typowa pisowska partanina. Wiadukty w Lublinie naprawiane od lat i tylko kolejne reorganizacje ruchu. Przejazdy wiejskie ciągle do poprawki. Wczoraj w Miłocinie znowu zepsuły się zapory, kilkudziesięciominutowe czekanie i kilometrowe korki. A miał być wiadukt. Dziękujemy ci, faworycie Nowogrodzkiej, Waldemarze P.
    PS. Droga Redakcjo to mamy tę cenzurę czy nie?

  3. nic, tylko się śmiać z głooopolów z PKP / PLK !!!!!
    to zaczadzenie myślenia !!!

  4. Jakość robót żadna, ale setki milionów pozyskanych z uni wydane na remonty? wydane i gitara .Teraz bedą remontować co chwila tą partanine przez następnych parę lat ,a to przejazdy sie same zamykaja ,a to to ,a to tamto …kasa wzięta ale nikt za nic nie odpowiada ,raj na ziemi normalnie

  5. Przerąbane macie w tym MIŁOCINIE. Wciąż remonty nowego przejazdu.

  6. dziadostwo i bylejakość . Wszystkie przejazdy i wiadukty remontujo. Na Mecz,Majdanka nadal zwężenie a roboli nie widać . Jak długo kuwa jeszcze te dzbany drogowe to bedo robić ?

Z kraju