Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prześladował byłą partnerkę, trafił do aresztu

Mężczyzna, który prześladował swoją byłą partnerkę, został zatrzymany i trafił na trzy miesiące do aresztu. 37-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności za to, co dotychczas zrobił.

Włodawscy policjanci ustalili, że w piątkowy poranek nietrzeźwy mężczyzna przyszedł pod drzwi mieszkania byłej partnerki. Kiedy nie chciała mu otworzyć, trzymając w ręku nóż kuchenny zagroził jej pozbawianiem życia.

Co więcej, zniszczył jej drzwi do mieszkania. Kobieta w obawie o swoje życie i zdrowie powiadomiła policję. Sprawca uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Szybko został jednak zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak się później okazało, mężczyzna od dłuższego czasu nachodził kobietę, awanturował się i jej groził.

Swoją agresję kierował również wobec obecnego partnera kobiety, któremu uszkodził samochód oraz spowodował u niego obrażenia ciała.

Zarzuty, które usłyszał uzupełnią jego bogatą kartotekę. 37-latek notowany jeszcze za inne przestępstwa, jak za znęcanie się, kradzież, przywłaszczenie mienia i oszustwo.

Decyzją sądu 37-latek, który prześladował swoją byłą partnerkę, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Włodawa)

3 komentarze

  1. Włodawa. Będzie siedział z menelami, którzy jechali przez wieś rowerem po pijaku.

  2. Idealny kandydat na męża.

  3. ziobroprokuratura takich szybko wypuszcza bo nei ma mijsca gdzie ich trzymac

Z kraju