Przejazd pod wiaduktem grozi zatopieniem auta. Kierowcy jeżdżą chodnikami (zdjęcia)

Intensywne opady deszczu zalały al. Partyzantów w Puławach. Pod wiaduktem kolejowym zebrało się tak dużo wody, że pojazdy nie są w stanie przejechać. Kierowcy poruszają się więc chodnikami.

Od rana trudna sytuacja występuje na wjeździe do Puław od strony Żyrzyna. Pod wiaduktem kolejowym na al. Partyzantów, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 824, zebrała się spora ilość wody, która uniemożliwia przejazd tą ruchliwą ulicą.

Kierowcy radzą sobie jak mogą. Większość z nich korzysta z chodników po obu stronach jezdni, którymi przejeżdżają zalany odcinek. Ulica została zalana w wyniku intensywnych opadów deszczu.

Tymczasem prognozy dla Puław nie są optymistyczne. Meteorolodzy z IMGW-PIB prognozują występowanie do godz. 21:00 opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym, okresami zaś silnym. Miejscami może spaść od 30 mm do 40 mm deszczu. W trakcie opadów mogą też występować burze z porywami wiatru do 65 km/h.

(fot. nadesłane – Agnieszka )

Zobacz również

39 komentarzy

 1. To jest most nie wiadukt.

 2. To że droga jest nieprzejezdna nie oznacza że nagle kierowcy zyskuja prawo aby jeżdzić chodnikiem, co ciezarówką czy dostawczakiem też przejedzie. Zniszczyc łatwo. Dlaczego się na to pozwala, co nie ma innej drogii??? Napewno jest tylko kierowcy „radza sobie jak mogą” kpina, tak samo można zawrócić i pojechać inną drogą, najłatwiej jest parkowac na chodnikach i jeździć sie okazuje też. Myślę że policja tego tak nie powinna zostawić

 3. Hehe a ile juz milionow „utopili” w remont tego odcinka 😂 niezle sie ktos bawi za panstwowa kase a problem nadal nie rozwiazany hahahaha

 4. Ale macie problemy , jprd. Popadało i jest kałuża . Wyschnie .
  Myślcie co w kraju zmienić w niedziele , a nie gownoburza bo kałuża.

  • jak ty myślenie o kraju zaczynasz kilka dni przed wyborami, to powodzenia życzę. normalni ludzie mają zdanie na co dzień, aktualizowane na bieżąco…
   poza tym co tu robisz? po co wszedłeś na lublin112, zamiast debatować o Polsce?

 5. Xantia by przejechała xD

  • Xantie to w ogóle są pancerne bestie. u nas w firmie jest od nowości już ponad 20 lat, jako służbowy (od ładnych paru lat zostawiona „do dodzierania, póki nie padnie”). z zamontowanym LPG zrobiła już 700 tysięcy kilometrów bez remontu silnika 🙂

 6. A że się niedzielne kierowcę przez kałuże bały przejechać to inna sprawa. Policję trza było zawezwac i po temacie . Ile tam tej wody było ? Przecież nie pół metra .

 7. Od lat w tym miejscu problem nie rozwiązany…. kto tak wspaniałe to zaprojektował?

 8. ...................................................

  głosujcie na d…pę to wam wyremontuje hehe tyle już naobiecywał że i to zrobi a decyzję o remoncie w mig podpisze bo to najlepiej robi.

 9. ta sytuacja nie trwa od wczoraj. Jest często powtarzalna, nie róbcie nie wiadomo jakiej burzy za jazde po chodniku bo inaczej nie ma możliwości przejazdu. Sami stróże prawa a jakby Wam przyszło jechać to też nie ryzykowalibyście wody w samochodzie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8066zł -0.18%
  • GBP 5.2908zł -0.14%
  • EUR 4.5829zł 0.17%
  • CHF 4.1809zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS