Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przebiegała przez jezdnię. Została potrącona przez lexusa (foto)

Dziś w rejonie galerii handlowej Olimp potrącona została piesza. Kobieta postanowiła przebiec na drugą stronę ulicy. Dostała się jednak tuż przed nadjeżdżające auto.

Do wypadku doszło w środę w południe na ul. Bursaki w Lublinie. Na odcinku między ul. Magnoliową a al. Smorawińskiego samochód osobowy potrącił kobietę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta przebiegała przez jezdnię od strony centrum handlowego. Została potrącona przez lexusa, którego kierowca poruszał się w kierunku al. Smorawińskiego.

Piesza trafiła do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. haa kamikadze,pewnie myslala ze zdazy,po galerii sie kreciec i robic okrazenia pewnie miala sile,ale juz dojsc do przejscia to nie miala,oby wszystko sie dobrze skonczylo,

 2. Jak ta łania znalazła się w pobliżu galerii?????

 3. Dziadek ze "slamsowa" (nie mylić z dziadem)

  Poznaję tego leksusa ! Biedny ksiądz co tydzień przyjeżdża nim do mojej macochy (z BogIem) po cołaska, nie mniej niż 100 PLN

 4. A jakie uszkodzenia samochodu?

 5. Też będziecie winić projektanta drogi? Albo zróbcie coś zanim się coś stanie….

 6. A ja mam pytanie, a raczej sugestię, do Redakcji: czy moglibyście poruszyć temat absolutnie bezprecedensowego spadku liczby ofiar na polskich drogach w 2022 r., po wprowadzeniu nowych przepisów i ostrzejszych kar?

  Awansowaliśmy z ogona Europy, w którym zawsze zwyczajowo tkwiliśmy, do środka stawki, co nie zdarzyło się jeszcze nigdy do tej pory.

  Drogowe ludobójstwo ostro wyhamowało. Po szczegóły odsyłam do portalu BRD.

  • Zygmunt z ulicy Zygmunta

   Spadek liczby wypadków i ofiar ma miejsce od wielu lat. Zamordyzm nie ma tu nic do rzeczy.

  • Portal 'BRD’ nie wydaje sie byc specjalnie obiektywny, rowniez politycznie. Podobna wartosc a kompletnie sprzeczne opinie mozna znalezc na dailydriver.

  • Zauważyłem na trasie, że wielu kierowców wolniej jeździ. Myślę, że duży wpływ ma na to cena paliwa. Często jest tak że zmniejszenie prędkości o 10% daje oszczędność zużycia nawet 20%.

  • Według statystyk liczba wypadków śmiertelnych zmniejsza się niemalże liniowo od 1999r. i to pomimo wzrostu pojazdów na drogach. Lepsza infrastruktura drogowa równa się mniejsza liczba wypadków śmiertelnych. Wysokie mandaty nie mają większego wpływu na statystyki wypadków.

 7. Żaba

 8. Nie 'postanowiła przebiec na drugą stronę’ tylko przechodziła, biec zaczęła jak zobaczyła rozpędzone auto które nie zwalniało…

 9. Najłatwiej obwinić pieszego, i to przez samego autora artykułu, brak słów…

Wiadomości z info112