Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pili w parku podczas festiwalu, potem zaatakowali ochroniarza. Na jednego czeka już cela w więzieniu

Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł podczas awantury, jaka miała miejsce w parku w Chełmie. Ochroniarz został tam zaatakowany przez spożywających alkohol mężczyzn.

W piątkowy wieczór w Parku Miejskim w Chełmie odbywał się Festiwal Kolory Muzyki. W trakcie koncertu jeden z pracowników służby porządkowej zwrócił uwagę na mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu niedozwolonym. Podszedł do nich i poprosił aby opuścili to miejsce. Imprezowiczom nie w głowie było jednak przerywać dobrą zabawę.

Po chwili pracownik ochrony został przez nich zaatakowany. Mężczyźni popychali go i szarpali za odzież. Niebawem na miejscu pojawili się powiadomieni o wszystkim policjanci. Zatrzymali oni obu sprawców, którymi okazali się mieszkańcy Chełma i gminy Siedliszcze w wieku od 31 do 37-lat.

Badanie alkomatem wykazało, że agresorzy byli nietrzeźwi. Ponadto młodszy z nich poszukiwany był do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Wczoraj zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty. Za naruszenie nietykalności cielesnej pracownika służby porządkowej w związku z podjętą przez niego interwencją grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-07-22 12:22:09

4 komentarze

  1. „…grozi kara pozbawienia wolności do lat 2” – daj Boże, żeby ćwokom, Wysoki (albo innych rozmiarów)Sąd, żeby choć połowę uchwalił.

  2. To chyba nie w Polsce. Dostana grzywne 500 zl i do domu. Dlatego cwoki czuja sie bezkarne.

  3. Arcy Primas A'Prilis - nie mylić z prymasem - to inna bajka

    Po tym żenującym zdarzeniu trzeba pomyśleć nad zatrudnieniem ochrony dla ochrony

  4. Ukraince Polskiego pochodzenia to się samo tłumaczy.

Z kraju