690 680 960

Próbował ukraść 20 saszetek cukru, w pewnym momencie wpadł w szał

Lubelscy policjanci zatrzymali wczoraj mężczyznę, który w jednym ze sklepów w centrum Lublina próbował ukraść 20 saszetek cukru. 44-latek przyłapany na kradzieży wpadł w szał i zdemolował wyposażenie sklepu.

W poniedziałek około południa do jednego ze sklepów w centrum Lublina wszedł mężczyzna. Po pewnym czasie został przyłapany przez personel na kradzieży.

Ze zgłoszenia jakie otrzymali policjanci wynikało, iż klient sklepu, po tym jak został nakryty na kradzież stał się bardzo agresywny. Mężczyzna zaczął się awanturować, demolować półki oraz grozić i popychać personel. Pracujące w sklepie ekspedientki w celu obrony użyły gazu łzawiącego.

Policyjni wywiadowcy zatrzymali na miejscu 44-latka. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna próbował ukraść 20 saszetek cukru o wartości 4 złotych. Mieszkaniec powiatu lubelskiego trafił do policyjnej celi. Niebawem usłyszy zarzuty usiłowania kradzieży rozbójniczej. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

20 komentarzy

  1. Byłem świadkiem zdarzenia że tak powiem zza szyby, Pan był bardzo agresywny i był pod wpływem alkoholu. Wymachiwał rękami a z tego co widziałem nawet uderzył jedna z Pan. Także brawa dla Pan ekspedientek za odwagę, bardzo dobra postawa!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas