Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Premier odwiedzi nasz region. Spotka się z mieszkańcami Świdnika

Kolejna w tym miesiącu wizyta premiera w województwie lubelskim. Na początku września był w Hrubieszowie, Dołhobyczowie i Tomaszowie Lubelskim, teraz odwiedzi Świdnik.

Niedawno premier Mateusz Morawiecki odwiedził 2. Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy, odbył wizytę na przejściu granicznym w Dołhobyczowie oraz spotkał się z mieszkańcami powiatu tomaszowskiego. Dziś zapowiedziany został kolejny jego przyjazd do naszego regionu.

W najbliższy piątek Mateusz Morawiecki odwiedzi Świdnik. W programie jest m.in. otwarte spotkanie z mieszkańcami. Odbędzie się ono o godzinie 18:00 w centralnym punkcie miasta, czyli na Placu Konstytucji.

Jak wskazano, premier ma rozmawiać z mieszkańcami Świdnika o wspólnej przyszłości. Poruszone zostaną też sprawy rozwoju miast i wsi dzięki realizowanym inwestycjom.

100 komentarzy

 1. Złozy rączki jak do nabożeństwa i będzie łkał najlepiej jak potrafi.

 2. premierze! jestes wieeeelki! kto ma oczy ten widzi kto…….!

 3. W 2013 roku ówczesny premier Pan Donald Tusk na zapytanie jednego z polityków PIS-u dlaczego nie bierze pod uwagę głosów opozycji dotycząch polskiej gospodarki odpowiedział ” wygrajcie wybory to będziecie mogli decydować” Więc w 2015 roku wygrali. Dlatego też zwracam się do dzisiejszej opozycji. Trzeba po prostu wygrać wybory przecież to nic trudnego Powodzenia.

 4. może działki ogląda…

 5. Uważajcie na oczy. Pinokio.

 6. Bolszewicy pis.

 7. Tusk z PSL chcieli, aby wojska Putina doszły do Wisły i z naszego regionu zrobiły to co robią na Ukrainie czyli Buczę i żeź na nas. Polsko 15 października musisz obronić się przed bandytami z PO i PSL. PSL też odpowiada za dotktrynę wojenną ich rządu z Tuskiem w myśl, której nasz region miał być oddany wojskom Putina. Tusk chce wrócić i zaprosić tych bandytów do wschodniej Polski. Obronisz swoje i życie swojej rodziny. Tylko lista nr 4 ocali twoje życie.

  • Kaczor już ich zaprosił, nie trzeba do tego Tuska.

  • Chodzi ci o żeś ( „Cieszę się, żeś zrozumiał”) , czy o rzez (np rzez wołyńska). Proponuję skorzystanie z SJP .
   Tragedia , normalnie tragedia .

  • To teraz pójdźmy dalej. Przedmiotowy dokument z 2011 roku był dokumentem wykonawczym do Dyrektywy Obronnej prezydenta Lecha Kaczyńskiego wydanej w 2007 roku. zatwierdzonej też przez Lecha Kaczyńskiego na wniosek… przedstawiciela rady ministrów Jarosława Kaczyńskiego.

 8. A Ukraina tym czasem złożyła pozew przeciwko Polsce za embargo na zboże . Ot takie podziękowanie lub może za mało jeszcze wojskowego złomu oddaliśmy i paliwa.

 9. Spotkanie będzie tak otwarte, jak dziś w Otwocku? Kordon policji, który nikogo nie przepuszcza i siłą wpychają posłów opozycji do milicyjnych radiowozów???

 10. W końcu trafi do swoich.

Dodaj komentarz