Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowił popływać kajakiem. Natknął się na zwłoki mężczyzny w rzece

Miała być niedzielna rekreacja w kajaku, zakończyło się znalezieniem zwłok mężczyzny. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci 56-latka.

Trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w rzece w Hrubieszowie. Na ciało natrafił kajakarz, który niedzielne popołudnie postanowił spędzić pływając po Huczwie. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 10.00, w rejonie ul. Żeromskiego, a dokładnie w okolicach tzw. „Małpiego Gaju”.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Na miejscu interweniowali również strażacy, których zadaniem było wyciągnięcie zwłok z wody. Jak wyjaśnia nam aspirant Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, działania ratunkowe nie były podejmowane, gdyż od razu było widać, iż ciało od dłuższego czasu znajdowało się w rzece.

Przeprowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny nie wykazały, aby do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. W ubraniu znajdowały się dokumenty należące do 56-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Jeden komentarz

  1. a szukał go ktoś ?

Dodaj komentarz

Z kraju